Святковий вояж

Святковий вояж


19-06-2021, Суббота.
Святковий вояж СВЯТКОВИЙ вояж

(Дунаївці- Маліївці-Кам’янець Подільський – Бакота – Хотин – Чернівці)

1 день 7.00 виїзд з Києва, метро Житомирська.
Перша зупинка у селі Маліївці.
Садиба Орловських, на якій розташовано Палац, у селі Маліївці Хмельницької області була збудована у 1788 р. відомим польським архітектором Доменіко Мерліні у стилі французького класицизму і знаходиться у мальовничій місцевості.
У 1775 р. цей маєток придбав фаворит останнього короля Речі Посполитої Станіслава Августа Понятовського – Ян Орловський.
Родина Орловських володіла Маліївцями до революції 1917 р., згодом їм вдалося вивезти своє рухоме майно до Одеси, а звідти – кораблем до Франції.
Зупинка в місці Дунаївці.
Перша згадка про Дунаївці відноситься до 1403 року в реєстрі димів, як про село, що складалось з трьох частин і мало 72 дими. Спершу Дунаївці належало Великому князівству Литовському, а згодом Речі Посполитій[18]. В 1577 році Дунаївці перейшли у власність Ельжбети Лянцкоронської з роду магнатів Гербуртів — дружини галицького каштеляна Станіслава Лянцкоронського. Маєток був проданий  В.Скибневському, який  побудував палац за часів перебування  у Дунаївцях.
Палац був прямокутний за поземним планом, двохповерховий. Будівля — покрита чорирьохспадовим дахом. У фронтальній частині палацу розміщувався ґанок з двома колонами. Ґанок увінчувався ступінчатим причілком. З другого поверху на ґанок виходив балкон. Палац з трьох боків оточував ландшафтний парк. Палац зберігся до наших часів, але без балкону і з прибудовами — нині у ньому розміщується місцевий Палац культури.
  Переїзд до міста Кам’янець Подільський.
Обід. Оглядова екскурсія містом з відвідуванням фореці.
Кам’янець-Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність і унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту з містобудівною структурою середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі.
Поселення в готель. Вільний час.

2 день  Сніданок. Звільнення номерів. Екскурсія в Бакоту. Корені цієї святині сягають далеких дохристиянських часів на цій землі. Ця територія як язичницьке місце покоління слугувало бакотянам ще в ІІ тис. до н. е. й підтвердженням цьому є знайдені кам'яні статуї, стопа людини на камені та язичницькі капища, що розташовані в окопицях монастиря. Три печери, в яких пізніше був монастир, також дохристиянського часу. Природне чудо називають це унікальне місце, туристи, які відвідують його.
Переїзд  до м. Хотин, ще одне чудо України. Хотинська фортеця — середньовічна укріплена фортифікаційна споруда у Хотині (Чернівецька область, Україна), збудована на межі XIII–XVIII століть на місці руського городища (Х—ХІІІ).
Ця твердиня на правому березі Дністра була однією з наймогутніших у тогочасній Східній Європі, важливим оборонним і торговельним пунктом.
Переїзд до Чернівців. Поселення в готель. Вільний час.

3 день Сніданок. Оглядова екскурсія містом.. Чернівці часто називають маленьким Віднем, але це місто більш затишне і таке ж чарівне.
Серед визначних пам'яток Чернівців особливе місце посідає архітектурний ансамбль Резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, побудований на місці старого єпископського палацу в 1864—1882 рр., включений до списку об'єктів всесвітньої культурної спадщини UNESCO у червні 2011 року. Нині тут розташувались центральні корпуси Чернівецького національного університету .
 Обід. Виїзд до Києва. Повернення до Києва ~ 23.00.


Вартість: 3680 грн. +вх.
До вартості входить: Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту, проживання в готелі 2 ночі, харчування: 2 сніданки, 3 обіди, екскурсійне обслуговування, страхування, супровід керівника групи.
До вартості не входить: вхідні квитки до музеїв, особисті витрати.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ- НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ  ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.
Компанія- залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

 


Вернуться назад