Таємниці Подністров'я

Таємниці Подністров'я


9-05-2020, Суббота.
Таємниці Подністров'я
Таємниці Подністров'я
Таємниці Подністров'я
Браїлів - Могилів-Подільський - Буша - Лядівський монастир - Шаргород - Чернятин

1 день
Виїзд з Києва - 7.30 (ст.м. «Шулявська»).
Шляхова екскурсійна інформація по маршруту.
Першим об'єктом екскурсії буде селище Браїлів, де кожен камінь дихає історією. Тут Ви відвідаєте знаменитий маєток К. фон Мекк і огляньте зали музею П.І. Чайковського. Садиба увійшла в історію завдяки дружбі господині маєтку - Надії фон Мекк з великим композитором, який тричі бував тут у гостях. Тут він написав оперу "Орлеанська діва" і кілька романсів. Під час екскурсії по музею Ви познайомитеся з історією їх відносин і творчістю композитора. Всі експонати (меблі, музичні інструменти, приладдя для письма) були передані в користування музею нащадками фон Мекк.
Також в Браїлові знаходиться православний Свято-Троїцький жіночий монастир із дзвіницею в стилі бароко, що нагадує красиву вежу палацу.
Обід.
Після екскурсії ми переїжджаємо в Могилів-Подільський.
Після прибуття: пішохідна екскурсія по центру міста (пам'ятник засновнику міста Єремії Могили, пристань на Дністрі, пейзажі Молдови,
Соборна площа, міст «Дружби» через Дністер між Україною та Молдовою, Миколаївський собор (пам. Арх .. 17 ст), Георгіївська церква 1808 р, пл. Шевченко).
Розміщення в готелі. Ночівля.
2-й день
Сніданок. Автобусна екскурсія в Історико-культурний заповідник «Буша».
            У 16-17 століттях Буша булу прикордонною фортецею. Тут 1654 р розігралася історична драма, описана в повісті М.П. Старицького «Оборона Буші».
Під час екскурсії по заповіднику Ви побачите давньослов'янський печерний храм, вежу Бушанського замку, келії храму, парк історичних скульптур, кам'яні хрести, геологічний заповідник «Гайдамацький яр».
Зупинка на обід (за дод. Плату).
Далі Вас чекає екскурсія у Лядівський скельний монастир (пам. 11 ст.).
Комплекс складається з трьох печерних церков. Також тут збереглася келія, де жив Преподобний Антоній Печерський після повернення з Афону.
Повернення в готель. Вільний час.
3 день
Звільнення номерів. Сніданок.
По дорозі до Києва заглянемо в невелике містечко - Шаргород, що вражає своєю незвичайною архітектурою та історією. Саме тут, в Шаргородської бурсі навчалися М. Коцюбинський, С. Руданський, М.Леонтович, а зараз діє школа дзвонарів. Також в місті збереглася Синагога 1589 року і костел 1595 р
А в Чернятині ми покажемо один з маловідомих об'єктів Вінниччини: палац Вітославських. Він побудований в неоготичному стилі в 20-ті роки XIX ст. Багато що з зовнішнього і внутрішнього декору палацу збереглося до наших днів: мармурові фігури левів біля парадного входу, дві кам'яні вази з різьбленими зображеннями міфічних звірів і архангелів, палацова каплиця з готичним порталом, балконом і чарки, склепінчаста стеля в вестибюлі, рельєфно прикрашений рослинними і геометричними композиціями, камін і кахельні печі, плитка на підлозі, сходи на другий поверх з готичним візерунком, ліпні розетки і ін. в даний час в будівлі розміщується аграрний коледж.
Виїзд групи до Києва. Повернення (орієнтовно) - 22.30.

Вартість: 2260 грн.

У вартість включено: проживання (2 ночі, номери з вигодами на блок), транспортне та екскурсійне обслуговування, харчування
(2 сніданки, 1 обід), страховка.
Додатково оплачується: вхідні квитки, пожертвування в храмах, додаткове харчування, особисті витрати.
Фірма залишає за собою право на зміну часу проведення екскурсій і заміни їх на рівноцінні.

 


Вернуться назад