Біловезька Пуща + Луцьк

Біловезька Пуща + Луцьк


6-03-2020, Пятница.
Біловезька Пуща + Луцьк Мрієте про чудеса в звичайному житті і вірите в казку, вивчаєте історію і традиції Західної України, хочете побувати за кордоном, не виїжджаючи за межі історичної української землі? Тоді Ваша подорож приведе Вас на Волинь! Вас чекають легенди Древній Волині, неймовірні історії про любов, зустріч з найвідомішим слов'янським казковим героєм Дідом Морозом, можливість загадати 100 найсміливіших бажань (які обов'язково здійсняться), продегустувати медові настоянки, і, звичайно, знайомство з історією та традиціями унікального краю ...


1 день 21:22 Виїзд групи на поїзді
2 день 05:06 Зустріч групи на ж / д вокзалі в Луцьку.
Брест. Прикордонний Брест - один з найдавніших міст Європи. Він вперше згадується в старих хроніках в 1019 році під назвою «Берестя» .Посещеніе Меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой». Старовинна російська Брест-Литовська фортеця була побудована в 1842 р за наказом імператора Миколи I. У червні 1941 р гарнізон фортеці першим прийняв на себе атаку гітлерівських військ. Більше місяця люди, позбавлені їжі і води, мужньо боролися з врагом.Виезд в Біловезьку Пущу. Обід (за додаткову плату).
Відвідування Національного парку «Біловезька пуща» - один з найбільш унікальних куточків природи в Європі, в жовтні 2009 р зазначив 600-річчя введення першого заповідного режиму! У 1992 році рішенням ЮНЕСКО Державний національний парк «Біловезька пуща» включений в список світової спадщини людства. У грудні 2003 року в біловезькому лісі оселився Дід Мороз, де спеціально для нього була побудована величезна Резиденція. Відвідування Резиденції Діда Мороза та Музею Природи. Переїзд в Україну і розміщення в готелі. Ночівля.
3 день
Без транспорту Сніданок. Пішохідна екскурсія по Луцьку - захоплююча подорож в історію міста з більш ніж 900-річною історією. Луцьк згадується в «Іпатіївському літописі» в 1085 р .. Відвідування Луцького замку ХІV ст. (Зображений на купюрі 200 грн.), Костел св.Петра і Св.Павла 17 ст., Майстерня талановитого скульптора Миколи Голованя ( «Будиночок з привидами»), православна церква Покрова 15 ст., Музей-аптека 19 ст., Колишня німецька Кірха , колишня єврейська синагога 17 ст. і багато ін.
Вільний час.
На вибір: Музей Волинської ікони, картинну галерею.
пропонуємо відвідати кав'ярню Золотий дукат або Медову хату.
Запрошуємо Вас в легендарну кав'ярню «Золотий дукат» що б почути дивовижну історію кохання молодої дівчини Естери, а ще спробувати «Розалінкі» (тістечко за старовинним рецептом італійського кондитера Чезаро Розалін) і «Гарячу смолу» (за додаткову плату 75 грн / чол. )
Відвідування Медової хати. Туристам запропонують не тільки познайомитися з дивовижною професією бджоляра, розкажуть про життя бджіл, а й запропонують дегустацію продуктів бджільництва (за додаткову плату 40 грн / чол.)
проводи групи на ж / д вокзалі Луцька 22.26
4день Повернення групи до Києва

Вартість: - 1980 грн / чол.
У вартості: зустріч представником фірми, транспортні послуги 1 день, проживання 1 ніч (2-3 місні номери з вигодами в номері), екскурсійне обслуговування по програмі, харчування за програмою (сніданок), супровід екскурсовода на маршруті 2 дня.
Квитки на поїзд: плацкарт -340 грн, купе - 500 грн. (На даний момент)
Всі вхідні квитки в Україні:
Луцький замок - 30 грн. / Чол.
Картинна галерея - 35 грн / чол.
Музей Волинської ікони - 57 грн / чол.
Всі вхідні квитки + обід в Білорусі - 450 грн.

 


Вернуться назад