Новий Рік на Поліссі

Новий Рік на Поліссі


31-12-2019, Вторник.

Новий Рік на Поліссі

Новий Рік на Поліссі

31.12.2019 о 9.00 виїзд групи метро Житомирська, магазин «Інфініті».
Переїзд до м. Житомир. Екскурсія по місту. Замкова гора - одна з визначних пам'яток міста Житомира. Вона знаходиться над річкою Кам'янка. Тут майже до 19 століття стояв оточений ровами укріплений кам'яний замок. За легендами, замок був заснований в IX столітті дружинником київських князів Діра та Аскольда - Житомиром.
Житомирський Свято-Михайлівський кафедральний собор - це храм Української Православної Церкви міста Житомира. Який є пам'яткою архітектури місцевого значення. Кафедральний собор був зведений в 1856 р
Над Монументом Вічної Слави, розташованому в Житомирі і присвяченому воїнам-визволителям, партизанам і підпільникам, працювали скульптори Коломієць Н. А., Хусід Г. Я. та архітектори Ігнащенко А. Ф., Іванов І.
Пам'ятник природи скеля «Голова Чацького» - це ще одна визначна пам'ятка міста Житомира. Дивної форми скеля знаходиться на лівому березі річки Тетерів. Її висота становить 30 метрів, а ширина 120 метрів.
Після екскурсії, Переїзд в санаторій «Дениші». Розміщення в номерах. Обід, вечеря. Підготовка до зустрічі Нового Року.
23.00 Проводи старого року в ресторані санаторію. Новорічна програма і банкет.
01.01.2020 Пізній сніданок.  
Переїзд в Тригорський Свято-Преображенський чоловічий монастир. Ознайомлення з монастирським життям.
За непідтвердженими даними монастир заснував в 1583 році князь Володимир Житомирський. Тут вже нібито близько 1575 року жили ченці, і оселився прийшов з Любара ігумен Кирило, який став першим настоятелем Тригорської пустелі, що називалася тоді Пустіньской і ставилася до Бердичівському монастирю. Бентежить, втім, що в кінці XVI ст. ці землі не були князівськими, а входили в Волинське воєводство Речі Посполитої. Святинею монастиря є місцевошанованих чудотворна ікона Божої Матері «Тригірська», що відноситься по стилю письма до XVIII століття. За легендою, вона з'явилася на джерелі поблизу монастиря.
Романтичні руїни маєтку сахарозаводчиків Терещенко (1910—1911 г., архітектор Павел Голландський).
  Скали на березі Тетерева, відомі як скалолазний район.
 Повернення до санаторію, обід. Вільний час, можливість відвідування басейну, прогулянки по зимовому лісі. Вечеря. Нічліг.
02.01.2020. Сніданок. Звільнення номерів. Відвідування Святодухівського чоловічого монастиря.  В лісі на березі озера поблизу села Городське розташований незвичайний монастир. Всі його будівлі побудовані з дерева. Збудовано все просто, зі смаком. На території монастиря розташована підземна православна церква, українська Голгофа, Мадонна за католицькою традицією, мініатюрні кам'яні замки та різьбленні герої українських казок - все це дуже розчулює. В центрі села Городське нас чекає господиня садиби «поліська хата», відвідуємо невеличкий, але дуже цікавий музей, а тепер колоритний обід.
Повернення до Києва.

Вартість туру: 3450 грн
В вартість входить: Проїзд по маршруту автобусом, проживання 2 ночі в номерах зі зручностями в санаторії, 2 сніданки,  3 обіди, 2 вечері, екскурсія по Житомиру,  в Денишах, відвідування басейну, страхування, супровід, Новорічна програма з банкетом.

Додатково оплачується: додаткове харчування, алкогольні напої, особисті витрати, доплата за одномісний номер 300 грн.

 


Вернуться назад