Різдво на Полтавщіні

Різдво на Полтавщіні


4-01-2020, Суббота.
Різдво на Полтавщіні
Різдво на Полтавщіні
1 день 04.01 7.30 виїзд з Києва м. Дарниця, вул. Попудренко. Переїзд до м. Пірятин, зупинка на каву. Переїзд до м. Миргород.  Огляд визначних пам’яток міста та курорту.
Сорочинці. Відвідування церкви, в який хрестили Н.В.Гоголя
Переїзд в Опішню екскурсія по музею гончарства. екскурсія по залах музею, де можна побачити безліч тарілок, дзвіночків, переглянути фільм про видатних майстрів. Всім сподобається майстер-клас з гончарної майстерності, де можна власноруч створити собі маленький горщик. Обід.
Переїзд до Полтави. Вечірня екскурсія в Музей «Поле Полтавської битви». Лише в ночі відкриваються таємниці: театралізована   реконструкція фрагменту бою, фаер шоу. Полтавська битва — найбільша битва Великої Північної війни — відбулась 27 червня (8 липня) 1709 року. В ній брали участь російська армія Петра I і шведська армія Карла XII. Карл XII потерпів повну поразку, під час битви загинуло майже 10 тисяч і було взято у полон 3 тисячі шведських вояків. Залишки шведського війська капітулювали.

Поселення в  готель.
2 день. 05.01. Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на экскурсію «Зимова  чарівність Полтави»: Іванова гора, Біла Альтанка, Соборна площа, Спаськая церква, ансамбль Круглої площі,  інститут шляхетних дівчат, будинок краезнавчого музею, Кресто-Воздвиженський монастир…
Обід в кафе (з полтавськими галушками).Відвідування музею-садиби І. Котляревського.
Від’їзд.
Повернення до Києва ориентировно в 22:00 години.
Вартість: 1920 грн.
У вартість входить: переїзд автобусом по маршруту, екскурсійне обслуговування в м. Миргород, Полтаві.  Проживання в готелі 1 ніч. Харчування – 1 сніданок, 2 обіда. Страхування
У вартість не входить:  вхідні квитки до музеїв Опішня – 100 грн, вечірня екскурсія в музей «поле Полтавської битви» - 190 грн. музей І.Котляревського – 30 грн. Додаткове харчування, додаткові екскурсії.

 


Вернуться назад