Новий рік у колі друзів

Новий рік у колі друзів


31-12-2019, Вторник.

Новий рік у колі друзів  31.12 9.00 виїзд з Києва. Переїзд в місто Черкаси. Зупинка в маєтку М. Воронцова в селі Мошни. Екскурсія.
13-00 Приїзд туристів в Зелену садибу "Коло друзів” . Вітальний коктейль. Заселення в номери.
13-30 Обід.
14-30 Виїзд на екскурсію в м. Черкаси .
15-00 - 17-00 Оглядова екскурсія Надихнувшись неймовірною красою Черкас, ви прогуляетеся шляхами видатних актрис, письменників, драматургів та інших творчих особистостей. Пориньте в Черкаське минуле і тоді ви побачите це місто абсолютно з новою незвичайною боку. В ході цього туру вам пропонується:
- прогулянка затишними, красивими вуличками міста;
- побачити найвитонченіші архітектурні споруди: Палац одружень, знамениту філармонію, музеї і собори;
- екскурсія в унікальний храм під назвою «Білий Лотос» - це прототип знаменитого буддійського храму;
- прогулянка до новорічної ярмарки на головній площі Черкас, де все сяе в цей період наче в казці.
17-00 - 18-00 Вільний час. ( за бажанням - кава в затишному кафе )
18-30 Повернення в "Коло друзів”. Легкий перекус.
19-00 Вільний час для відпочинку та приготування до свята.
22-30 Проводи старого року (Програма на території садиби)
23-00 Початок Новорічного святкування .Банкет.

01.01.209-30 – 11-30 Сніданок в вільній формі (фуршет)
12-00 Народні гуляння на свіжому повітрі на території садиби: хороводи, конкурси, розваги. Приготування кулішу на вогнищі . Дегустація домашніх наливок та напоїв, дегустація вареників , сала. Пригощання домашніми смаколиками. Прогулянка до лісу для бажаючих.
15-30 - 18-00 Вільний час для відпочинку.
18-00 Вечеря.
19-00 Вечірня святкова програма " Мелодії серця” . Вечір при свічках. Жива музика.

02.01.20
9-00 Сніданок.
10-00 Виселення із номерів. Виїзд на екскурсію "Невідомі історії кохання” до Корсунь-Шевченківського. Відвідання палацаЛопухіних – Демідових Ви відвідаєте місто Корсунь-Шевченківський, де побуваєте в палаці Понятовських-Лопухіних на гранітному острові річки Рось. Палац є пам’яткою архітектури і просто заворожує своїм зовнішнім виглядом. Будівлі оточені парковим комплексом, який розташувався на кількох островах. До речі, ця князівська садиба після її будівництва та облаштування вважалася у XVIII столітті однією з найвідоміших у Європі. Сьогодні ці палацові споруди входять до складу Національного історико-культурного заповідника, в якому розміщено кілька музеїв — Корсунь-Шевченківської битви, історії краю, К.Г.Стеценка. Тут діє художня галерея, в парку проводяться вистави, в палаці — бали, музичні вечори. Тож помандруйте стежками кохання, додайте світла своїй душі, відчуйте, що романтика була, є і буде завжди присутня в нашому житті.
16-00 Виїзд до Києва. 19.00 Повернення до Києва

Вартість 3980 гривень

В вартість входить: Проїзд автобусом, харчування по програмі, екскурсійне обслуговування, проживання в номерах зі зручностями, Новорічна вечеря з розважальною програмою, страхування. ;

Вернуться назад