Мандри Херсонщиною

Мандри Херсонщиною


24-08-2019, Суббота.
 Мандри  Херсонщиною 
 
1-й день. Виїзд з Києва до Херсона комфортабельним автобусом  (560 км.). Технічні зупинки по дорозі. Приїзд до Херсона. Обід в кафе.  
Оглядова екскурсія містом. У невеликому обласному центрі на півдні України життя тече тихо і неспішно. Хоча спочатку, в часи Російської імперії і цариці Катерини II, її фаворит Григорій Потьомкін, який будував Херсон, замахувався на «південний Петербург» – і ніяк інакше. Можливо, князь Таврійський втілив не всі свої задуми, але заснований ним Херсон увійшов в історію як місто моряків та корабелів, де зароджувався Чорноморський флот.
 Херсон був заснований за наказом імператриці Катерини II. Князь Григорій Потьомкін будував його як південний форпост від ворогів. Мріючи надати новому місту столичної величі «південного Петербурга», князь Таврійський задумав храм у класичному стилі – Свято-Катериненський собор. Він збудований у 1876 році і присвячений святій, ім'я якої носила імператриця. Сама вона була на богослужінні в соборі в 1877 році. Свято-Катериненський собор увійшов до ансамблю Херсонської фортеці.  Собор став усипальницею самого Григорія Потьомкіна-Таврійського. Херсонська фортеця у свій час це була наймогутніша фортифікаційна споруда, всередині якої розташовувалася площа з палацом самого Потьомкіна і Катериненським собором. Цікаво, що в наш час на території фортеці знайшли скіфські поховання. Адміралтейський арсенал – одна з найстаріших будівель Херсона. Вона була побудована наприкінці 18 століття. Пам'ятник першим корабелам Херсону. Та багато іншого…
Вільний час. Пропонуємо поїздку на кораблику по Дніпру (доплата).

2-й день. Сніданок. Автобусна екскурсія в біосферний заповідник Асканія Нова. Це унікальний куточок природи, який знаходиться на півдні України, в Херсонській області. Цей  заповідник став переможцем всеукраїнського конкурсу "Сім природних див України", також він належить до сотні великих заповідників і парків, площа якого складає 33 тисячі гектарів. Це єдина подібна ділянка степу не тільки в Україні, але й у всій Європі. Цей розкішний оазис створив барон Фрідріх Фальц-Фейн, предок німецьких колоністів, які освоювали південні українські степи і володіли землею, на якій знаходиться Асканія-Нова. В кінці XIX століття Фальц-Фейн почав створювати перші вольєри для птахів і звірів, а також  Асканійський дендрологічний парк,  на площі близько 200 га. Парк розбитий відповідно до строгого плану і суттєво відрізняється від дикої степової зони.  Обід (додатково). Повернення до Херсону. Ночівля.

3-й день. Сніданок. Виїзд на Чорноморське узбережжя. Вільний час на пляжі. Харчування в місцевих кафе. 15.00 виїзд до Києва.
Вартість: 2700 грн.+ вх.
У вартість входить: Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту, супровід керівником групи, проживання в готелі 2 ночі (номери зі зручностями економ класу), 2 сніданки, 1 обід, екскурсії по програмі, страхування.
У вартість не входить: вхідні квитки на об’єкти, додаткове харчування, додаткові екскурсії.Вернуться назад