Скарби тамплієрів (Польща)

Скарби тамплієрів (Польща)


30-05-2020, Суббота.

 

Скарби тамплієрів  (Польща)
 
Скарби тамплієрів  (Польща)
30.04-04.05
Без Нічних переїздів
У вартості туру оглядова екскурсія по Варшаві
Можливість відвідати: Північ Польщі, Балтійське море, Сопот, Гданськ, Гдині, Мальборк
1 день Варшава
Зустріч туристів у Львові представником компанії Сакумс у автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер). Посадка туристів в автобус. Орієнтовний час збору туристів - 6:30. Виїзд на кордон о 07:00. Якщо ви добираєтеся до Львова самостійно, необхідно уточнити у менеджера точний час відправлення автобуса. Перетин кордону.
Переїзд в Варшаву. Оглядова екскурсія по «Чарівна Пані Варшава». Варшава - це столиця і найбільше місто Польщі, розташований на берегах Вісли. Він по праву вважається одним з найкрасивіших міст всієї Східної Європи, адже недарма іноді Варшаву називають північним Парижем. Вільний час. Пропонуємо на вибір:
- факультативну екскурсію в палацово-парковий комплекс Лазенки (15 євро дор. / 10 євро діти). Ми з Вами побачимо «Палац на воді» з терасою. Сьогодні - це чудовий музей, де зібрана королівська колекція художніх полотен. Всю нашу прогулянку будуть супроводжувати білки - стрибухи, а при палаці, вільно гуляють царствені павичі. На озері - бенкет диких качок, дзеркальних коропів і ... річкових черепах. Для шанувальників класичної музик на верхній терасі величезного парку встановлено пам'ятник композитору, уродженцю Варшави - Фредеріку Шопену. Тут з червня по вересень по неділях проходять традиційні безкоштовні фортепіанні концерти під відкритим небом.
- центр науки Коперника (15 євро дорослі / 10 євро діти) (! Великий асортимент ОПЛАТА ДО ПОЧАТКУ ТУРУ) - унікальне освітній простір, сучасний інтерактивний музей, в якому є виставки, цікаві і для дітей, і для дорослих. У музеї відвідувачі можуть самостійно проводити експерименти, завдяки яким складні природні явища стають більш зрозумілими.
Поселення в готель. Ночівля.
2 день Гданськ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Мальборкскій замок, найбільший в світі цегляний замок, який включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Факультативна екскурсія «Легенди Мальборкского замку» (25 євро дор / 20 євро діти). Вражають стіни Середнього і Високого замку, споруджені з червоної цегли, зміцнення з вежами і воротами і різні технічні рішення, новаторські в середньовіччі, наприклад, цікава система центрального опалення. В даний час тут розмістився замковий музей, в експозиції якого демонструються колекції військового спорядження, бурштинових виробів, порцеляни, фаянсу, меблів і прикрас.
Переїзд в місто надзвичайної краси Гданськ. Оглядова екскурсія «Польський Амстердам» (15 євро дор. / 10 євро діти). Гданськ - один з найбільших міст Польщі, розташований на березі Гданської затоки (Балтійське море) на півночі країни. Зараз це місто має неповторний зовнішній вигляд і цікаву історію.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день Мальборк і Варшава
Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо на факультативну екскурсію "Сопот - Гдиня" (20 євро дор. / 15 євро діти). Сопот - «Перлина Балтики» і «Монте-Карло Півночі», відомий як містечко безтурботного відпочинку, прекрасних піщаних пляжів та Міжнародного пісенного фестивалю. Тут безліч вишуканих ресторанів, кафе, нічних клубів. Гдиня - величезний порт, побудований в 20-30-х рр. 20 в., Який називають «Містом під щасливою зіркою».
Переїзд в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону кордону.
Рекомендуємо факультативну екскурсію «Люблін - чарівність Польщі» (15 євро дор. / 10 євро діти). Центр Любліна дуже красивий. Тут добре зберігся Старе місто зі середньовічним плануванням вулиць, з брукованими дорогами, старими пошарпали часом будинками і фундамент не уцілілих будівель. Це своєрідний експрес в середньовіччі: Краківське передмістя, Нова Ратуша, Люблінський замок (зовнішній огляд): так і бачиш часом як дами прогулювалися в той час по вуличках, постукуючи каблучками по бруківці.
Переїзд до Львова. Перетин кордону. Прибуття до Львова близько 23:00 (залежить від кордону).
вартість туру
Вартість Дорослі / діти до
18 років
Пакети екскурсій
SPО №1 150 євро При бронюванні за 8 тижнів до початку туру
SPO №2 160 євро При покупці факультативних екскурсій до початку туруна суму 85 євро дор / 50 євро діти
Базова вартість 170 євро Без попередньої покупки факультативних екскурсій

 
У вартість туру входить
• проїзд автобусом по маршруту;
• проживання в готелях категорії 3 *;
• харчування - сніданки за програмою;
• оглядові екскурсії по програмі: Варшава;
• супровід керівником групи.
У вартість туру не входить
• жд проїзд Київ-Львів-Київ (від 1350 грн купейні квитки в дві сторони), замовлення в турфірмі за бажанням, жд квитки можна придбати самостійно. Завчасно уточніть у менеджера напрямку на який потяг брати квиток. Увага: вартість залізничних проїзду може змінюватися в зв'язку з частими змінами тарифів на пасажирські залізничні / д перевезення, після покупки залізничних квитків менеджери можуть змінити вартість залізничних квитків на кожну дату виїзду, через підняття тарифів або підтвердження УЗ більш дорогого поїзда;
• страховка - 3 євро, від 65 до 70 років - 5 євро, від 70 років - 7 євро;
• факультативні екскурсії;
• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї і т.д.);
• проїзд в громадському транспорті;
• особисті витрати;
• консульський збір і послуги візового центру 57 євро; для дітей і студентів до 21 року, пенсіонерів - 22 євро. 10 євро послуги компанії по оформленню документів. Туристам з біометричними паспортами віза не потрібна

 


Вернуться назад