Замки і фортеці Поділля

Замки і фортеці Поділля Виїзд з Києва в супроводі екскурсовода.

Бердичів - місто-фортеця, місто-анекдот, місто-історія.
Величний архітектурний комплекс з оборонними стінами, баштами і прекрасним костелом в стилі бароко був закладений в XVI в. як замок Тишкевичів, які володіли цими землями з XIV в. У 1630 р воєвода Я. Тишкевич після свого чудесного порятунку з татарського полону подарував замок католицькому ордену босих кармелітів. У XVII ст. він був реконструйований за проектом Яна де Вітта.
Чарівне українське Поділля (нині Вінницька область)! Якими непростими були сторінки твоєї багаторічної історії! Кому твої землі не належали! Це була власність і Польської держави, і Туреччини, і Московії! І кожна з цих держав звичайно ж залишила тут свій слід.
Ми проїдемо довгий шлях з чудовими краєвидами і цікавою історією і потрапимо до міста, історія якого почалась в далекому 14 столітті - Шаргорода. Шлях наш буде пролягати через поселення Терехове, в якому народився відомий англійський письменник Джон Конрад, Мітки - селище з садибою адмірала Російського морського флоту М. Чихачова, побуваємо у місті Бар, що знамените своїми спорудами: це костел Св. Анни, Успенська церква, Покровський монастир, в якому знаходиться діючий монастир сестер-бенедектинок.
Саме ж місто Шаргород, вразить своєю незвичною архітектурою та історією! В період турецького панування це місто отримало назву Малий Стамбул - відомий торгівельний центр Поділля. Саме тут, в Шаргородській бурсі навчався М.Коцюбинський, С.Руданський, М.Леонтович, а зараз знаходиться школа дзвонарів. Тут дивом збереглась унікальна споруда - Синагога 1589 року та костел Флоріана Шарого 1595 року! І це ще не все,чим може запам’ятатись ця екскурсія. таке треба побачити!
Переїзд до Межджибожа. Поселення в готель. Ночівля.
2-й день. Сніданок.
Меджибіж. Могутній замок збудован князями Корятовича в 1362 році на місці На території звели вишуканий палац і готичну каплицю. В архітектурі замку не повторюється жодна стіна, жодна вежа. У XVIII столітті в архітектуру додали розкоші князі Чарторийські. Під час першої та другої світової війни замок сильно постраждав, але все ж зберігся. У відреставрованій частині замку відкрита музейна експозиція. Йде реставрація палацу і замкової церкви.

Летичів. Ошатна кругла зубчаста вежа, що височить над трасою Вінниця-Хмельницький, є фрагментом замку, побудованого в XVI в. кам'янецьких старостою Я. Потоцьким на вимогу польського короля. Раніше в Летичеві була дерев'яна фортеця, яку неодноразово спалювали татари. Після того, як у 1606 р Потоцкий з протестантизму звернувся в католицизм, замок перейшов у розпорядження ченців-домініканців. Вони принесли з собою з Ватикану ікону Божої Матері (копію ікони з римського собору Св. Петра) і почали перебудову замку під монастир. Успенський костел (XVI-XVII ст.) З тих пір є санктуарієм (святим сховищем) ікони Летичівської Богородиці - покровительки Поділля (зараз ікона знаходиться в польському Любліні, а в Летичеві – копія)
В 1989 г. храм повернyли католікам. Біля башти встановлен пам’ятник похованому  народному герою Устиму Кармалюку.


Повернення до Києва.

Вартість: 1850 грн.
До вартості входить: проїзд автобусом, супровід екскурсоводом, проживання в готелі 1 ніч (номери зі зручностями), сніданок, страхування.
Не входить: вхідні квитки, додаткове харчування, особисті витрати.
Ваше мнение
Добавить комментарий
-->
Схожі програми, що були раніше:
11.07.2020
(Меджибіж – Маліївці – Дунаєвці - Летичів) 1 день.  Виїзд   з   Києва   в супроводі екскурсовода. Переїзд   в   Меджибіж. Меджибіж. Могутній замок побудований князями Корятовичами в
22.08.2020
1 день Виїзд з Києва - 7:30 (ст.м. «Житомирська»). Шляхова екскурсійна інформація по маршруту. заїдемо в невелике містечко - Шаргород, що вражає своєю незвичайною архітектурою та історією. Саме тут, в Шаргородської бурсі навчалися М.
10.08.2019
    ( м.Клесів  «Дендропарк»- Рівне- Дубно-  Острог – Межиріч)  10 - 11.08.2019
30.12.2018
 Новий рік на Вінничині  Показать / Скрыть текст   30.12-01.01 1-й день. 9.00 Виїзд автобусом, метро Шулявка. Зупинка в м. Бердичів, відвідування монастиря кармелітів. Монастир босих кармелітів в
29.07.2016
 Показать / Скрыть текст   Програма відпочинку 29.07-01.08.2016 в найцікавіших місцях Тернопільського Поділля та Буковини День 1. 08.07. Виїзд групи о 20.15 поїздом № 49К День 2. Зустріч групи в Тернополі на залізничному вокзалі.
04.09.2015
 Показать / Скрыть текст Чи Борщ’їв у Борщеві  ще й в Борщівській вишиванці ? (фестиваль Борщу та Борщівської вишивки «В Борщівському краї цвітуть вишиванки» в м.Борщів (Тернопільщина) 1 день 04.09 Виїзд з Києва