Увага! Змінилась наша адреса.

Нова адреса вул Велика Васильківська 12. Галерея "Митець".

Регулярні тури

«Море» на Тернопільщині :: Чудеса Миколаївщини :: Залізний порт. Відпочинок + екскурсії.
Унікальна Хмельниччина 2 дні

Унікальна Хмельниччина 2 дні (Меджибіж – Маліївці – Дунаєвці - Летичів)

1 день.  Виїзд   з   Києва   в супроводі екскурсовода. Переїзд   в   Меджибіж.
Меджибіж. Могутній замок побудований князями Корятовичами в 1362 році на місці де річка  
Бужок впадає в Південний Буг,  в XI-XIII вв. стояв  древнерусский  місто Меджибіж.
Фортеця  велична. Меджибіжський замок став форпостом на східному кордоні   Великого
 князівства Литовского, а потім Польщі. В XV-XVI вв. захищав від нападу татар. В 1540 році замок
перейшов у володіння  шляхетского роду російських воєвод Сенявських, які перебудували його і
закріпили кутовими  башнями.
На території  збудували  унікальний палац і готичну  каплицю.
 

Поселення в готель.
 
2-й день.
Снідаеок, виселення з готелю. Переїзд в Маліївці.
Штучний водоспад в Маліївцях

Бути в Маліївцях і не бачити диво-водоспаду – наче втратити півжиття. Навряд чи ще якийсь куточок України може похвалитися такою неймовірною спорудою. Самотня скеля висотою під два десятки метрів з небаченої краси водоспадом, приваблює сюди і туристів, і навіть прихильників язичницької віри. Вода, що стікає цівкою по зарослому мохом камінню, за два метри до землі розсіюється над входом у печеру, а
потім збирається докупи і стікає довгим дерев’яним жолобом у ставок
Здалеку двоярусний грот нагадує велета: порослого густим мохом, з роззявленою пащею-печерою. А вода, що стрімко падає з висоти майже двох десятків метрів і стікає до озера старезним дерев’яним жолобом, не зупиняється ні на мить вже кілька століть поспіль.
Під спадом води є велетенські печери. Поспостерігати за падінням води можна і з печери також. Свого часу вона служила будинком для відлюдника ченця, а якщо піднятися по схилу вище, можна побачити ще одну печеру-монастир і джерело від якого живиться сам водоспад.

Нині маліївецькі печери часто називають Кармалюковими. Мовляв, свого часу тут частенько ховався від переслідувачів народний месник. Втім в часи монастирські верхня печера носила ім’я Різдва Івана Предтечі, а нижня – святого Онуфрія.

Переїзд до Дунаївці.
Водоспад Бурбун розташований в каньйоні річки Бобрівка біля села Лисець Дунаєвецького району.  
Це несподівана знахідка серед місцевих природніх памяток: чаруючий водоспад нагадує
райський куточок, незіпсована дика природа, каміння вкрите мохом, кущі папороті.
П’ятиметровий водоспад схований в гущавині каньйону і впадає в невелике озерце з блакитною
Біля водоспаду обладнано кілька дерев’яних лавок з столами для тих, хто хоче відпочити і
пообідати. Якщо місце буде зайняте, цілком реально знайти затишну галявину над водоспадом.
            
Переїзд в Летичів.
Летичів. Ошатна кругла зубчаста вежа, що височіє над трасою Вінниця-Хмельницький, є фрагментом замку, побудованого в XVI ст. кам'янецьким старостою Я. Потоцьким на вимогу польського короля. Раніше в Летичеві була дерев'яна фортеця, яку неодноразово спалювали татари.
 
Після того, як в 1606 р Потоцький з протестантизму звернувся в католицизм, замок перейшов у розпорядження ченців-домініканців. Вони принесли з собою з Ватикану ікону Божої Матері (копію ікони з римського собору Св. Петра) і почали перебудову замку під монастир. Успенський костел Відтоді як в 1606 р Потоцький з протестантизму звернувся в католицизм, замок перейшов у розпорядження ченців-домініканців. Вони принесли з собою з Ватикану ікону Божої Матері (копію ікони з римського собору Св. Петра) і почали перебудову замку під монастир. Успенський костел відтоді є  Санктуарієм ( святим сховищем) ікони Летичівської Богородиці – покровительки Поділля (зараз ікона знаходиться в польському Любліні, а в Летичеві – копія).
Повернення до Києва.
Вартість  туру:  1850 грн
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд автобусом, екскурсійне обслуговування, проживання в готелі, харчування за програмою (сніданок, вечеря), страховка.
Додатково оплачуються: вхідні квитки, особисті витрати.

Фірма залишає за собою право вносити зміни в програму без зміни загального обсягу послуг.

 

Ваше мнение
Добавить комментарий
-->
Схожі програми, що були раніше:
24.08.2018
 Показать / Скрыть текст  Наша мандрівка на Волинь. Цей край називають «землею оленів»краєм блакитних озер, землею коштовного каменя і надзвичайно мальовничої природи.Отже: Шацькі озера,Луцьк, тунель кохання,  
26.05.2018
Дубно – Кременец –Тернопіль –Зарваниця – Рукомиш – печера Вертеба – Монастирок –Збараш - Вишневець  Показать / Скрыть текст   1-й день Виїзд з Києва, метро Шулявська. Переїзд в містечко Дубно. Відвідування
17.09.2016
 Показать / Скрыть текст   Програма відпочинку в найцікавіших місцях Тернопілля з участю в найпопулярніших фестивалях «Борщ’їв у Борщеві» та «В Борщівському краї цвітуть вишиванки». День 1. 21:33 Виїзд
29.07.2016
 Показать / Скрыть текст   Програма відпочинку 29.07-01.08.2016 в найцікавіших місцях Тернопільського Поділля та Буковини День 1. 08.07. Виїзд групи о 20.15 поїздом № 49К День 2. Зустріч групи в Тернополі на залізничному вокзалі.
04.09.2015
 Показать / Скрыть текст Чи Борщ’їв у Борщеві  ще й в Борщівській вишиванці ? (фестиваль Борщу та Борщівської вишивки «В Борщівському краї цвітуть вишиванки» в м.Борщів (Тернопільщина) 1 день 04.09 Виїзд з Києва
05.09.2014
 Показать / Скрыть текстІвано-Франківськ - Яремче - Буковель – с. Ділове - Рахів - Івано-Франківськ 2 дні / 1 ніч День 1 05.09 виїзд з Києва о18.49, поїзд № 43 День 2 06.09 Приїзд до Івано-Франківська о 5.45. Зустріч групи. Сніданок.