Унікальна Рівненщина

Унікальна Рівненщина   
( м.Клесів  «Дендропарк»- Рівне- Дубно-  Острог – Межиріч)
 10 - 11.08.2019 року                               
1-й  день  -виїзд з Києва (метро Житомирська)  до м.Клєсів (Клесівський дендропарк)
Зеленим Магом  Клесівського дендропарка  був Олексій Федорович Ворон, якого  називали - ВОРОН,   ЯКИЙ   САДИТЬ ЛІС. Олексія Ворона  сама природа навчила секретам улюбленої справи. Це людина, яка безмежно любила, знала, оберігала фауну і флору Полісся.  На терит орії Клесівського лісництва знаходиться справді райський куточок Полісся – Клесівський дендропарк. Перед  двоповерховим приміщенням лісництва красуються рукотворні озерця, що по дну з’єднані між собою. На території дендропарку створений «Острів любові», декоративна гірка з оглядовим майданчиком, «Міст кохання, дружби і єднання», композиції з дерев’яних скульптур. Є в дендропарку каштанова алея завдовжки 200 м., яку щороку досаджують. Вона простягається вздовж ставків і кріпить береги річки Любоньки.    А ще тут налічується близько 100 екзотичних дерев та кущів.    Це зелене царство «Версальського Полісся» – найкращі ліки природи.    Дендропарк  є природною красою та гордістю нашої країни.  
Переїзд  до м.Рівне –оглядова екскурсія  
 Місто Рівне не дарма славиться бурштином, адже він дуже на нього схожий! Такий же загадковий, красивий і різноманітний, в якому прихована багатовікова історія, повна таємниць і легенд.  У цьому місті гармонійно поєднуються старовинні архітектурні будівлі та сучасні споруди, перегукуються різні культури і стилі різних історичних періодів.   Прекрасні краєвиди міста надають особливого шарму.  
Відвідування «Музею  бурштину».
Найдавнішою пам'яткою  міста Рівне є Успенська церква 1756 року.
 Неоготичний стиль колишнього костелу Св. Антоніо 1868-1900 років вражає своєю красою. На сьогоднішній день в будівлі розташовується Будинок органної музики.  
Перлиною міста вважається Лебедине озеро, яке нагадує нам про те, що існувала тут колись садиба князів Любомирських.
 Музей  Першокниги, в якій зберігається копія Пересопницького Євангеліє.
Поселення в готель. Ночівля.
2-й день:  Сніданок в готелі, переїзд до м.Дубно.
м.Дубно
Державний історико-культурний заповідник м. Дубна є окрасою нашого краю. Головна пам'ятка – замок князів Острозьких XV ст. – це одне із семи чудес України та один з найстаріших замків, який до цього часу несе у собі риси середновіччя парадного стилю. Цікавим є і той факт, що Дубенський замок ніколи не був взятий приступом. Тут зберігалися незліченні багатства привезених трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра, шкури.
До замку можна потрапити, пройшовши через підйомний міст та похмурий коридор надбрамної конструкції. Зліва виблискує білизною замок Любомирських на двадцять одне вікно фасаду. Палац князів Любомирських, виконаний у стилі ренесанс та поблукати таємничими коридорами, які створюють справжній лабіринт. Навпроти нього стоїть такий самий, але менший, замок Острозьких. Ось тут можна поблукати по підземеллях.
Древні мури Дубенського замку пам'ятають набіги кримських татар у XV столітті, напади козацьких загонів Максима Кривоноса та російського війська у XVІІ. Вони залишались неушкодженими під час Північної війни 1700-1721 років, повстання Тадеуша Костюшка наприкінці XVІІІ століття та французько-російської війни 1812 року. Тут перебували гетьман Іван Мазепа, шведський король Карл ХІІ, цар Петро І, полководці Суворов і Кутузов.                  
Переїзд  до м.Острог
м. Острог
Одним із «вічних» міст в Україні можна назвати Острог. Тут все справжнє, тут час немовби зупинився. Ця мальовнича місцина не знає плину часу. В Острозі на наших очах оживає середньовіччя з лицарями, замками, величними князями та вишуканими дамами.  
 Місто Острог, розташоване на півдні Рівненської області, на сьогоднішній день являється унікальним у сенсі свого призначення. В силу складення щасливих обставин та відданої праці істориків і меценатів, тут вдалось зберегти унікальну спадщину української культури та історії. Перебуваючи на території Острогу, відчуваєш себе у вирі подій пов’язаних з героїчними постатями, такими як Федір та Костянтин Острозькі, Герасим Смотрицький, Дем’ян Наливайко та інші.
Збережені мури та фортифікаційні споруди відкривають кожному перехожому велич минулих епох. Варто зазначити, що під час щорічних історичних реконструкцій, кожен має шанс зануритись у казку історії та стати її творцем.
Переїзд до Межиріч.
с. Межиріч.
Неподалік від Острога, що на Рівненщині, за якихось чотири кілометри у східному напрямку між річками Збитенкою та Вілією розмістилось мальовниче село Межиріч.
У цьому колишньому містечку-фортеці із замком, оборонними мурами та вежами зберігся й донині ансамбль будівель Троїцького монастиря-фортеці XV-XVIII століть, Троїцька церква XV століття, стіни та башти початку XVІІ та величезна піч просто неба.
Найголовніша святиня Свято-Троїцького храму — Чудотворний образ Божої Матері "Життєподательниця". "Межиріцька Богородиця” була родовою іконою князів Острозьких. Її привезли від Вселенського Патріарха як подарунок і благословення за вірність і охорону святого православ'я.
Історія Свято-Троїцького оборонного чоловічого монастиря оповита легендами. За переказами Межиріцьку фортецю з'єднував підземний хід з оборонними укріпленнями та замком Острога.
Повернення до м.Києва.
Вартість 1895 + вхідні квитки
У вартість входить:  Проїзд комфортабельним автобусом у супроводі екскурсовода;
проживання в готелі 2-х та 3-х містних номерах із зручностями, сніданок, страхування,
супровід  групи.
Додатково сплачується  всі вхідні квитки та екскурсійне обслуговування в музеях, додаткове харчуванн, особисті витрати.

Ваше мнение
Комментарии
Добавить комментарий
Похожие программы, которые уже прошли:
27.07.2019
 (Старокостянтинів - Самчики - Антоніни)   7.30 Виїзд з Києва, метро «Житомирська» Наша перша зупинка: Історико-культурний заповідник «Самчики». Польський шляхтич Ян Хоєцький на початку 18 століття над річкою
30.12.2018
 Новий рік на Вінничині  Показать / Скрыть текст   30.12-01.01 1-й день. 9.00 Виїзд автобусом, метро Шулявка. Зупинка в м. Бердичів, відвідування монастиря кармелітів. Монастир босих кармелітів в
26.05.2018
Дубно – Кременец –Тернопіль –Зарваниця – Рукомиш – печера Вертеба – Монастирок –Збараш - Вишневець  Показать / Скрыть текст   1-й день Виїзд з Києва, метро Шулявська. Переїзд в містечко Дубно. Відвідування
30.12.2016
 Показать / Скрыть текст (Середньовічны замки, коштовне каміння і море любови) •    ТРИВАЛІСТЬ: 3 дні/ 2 ночі   •    ДАТИ ТУРУ: 30.12 - 01.01.2017 •    ТРАНСПОРТ:
04.09.2015
 Показать / Скрыть текст Чи Борщ’їв у Борщеві  ще й в Борщівській вишиванці ? (фестиваль Борщу та Борщівської вишивки «В Борщівському краї цвітуть вишиванки» в м.Борщів (Тернопільщина) 1 день 04.09 Виїзд з Києва
17.09.2016
 Показать / Скрыть текст   Виїзд з Киева в 7.30. Корец: Родова колиска князiв Корецьких, серед яких були першi органiзатори запорiзького козацтва, вiдомi особистостi, що прославились у боротьбi з турками й татарами.