Скарби тамплієрів (Польща)

Скарби тамплієрів (Польща)
 
Скарби тамплієрів (Польща)

У вартості туру оглядова екскурсія по Варшаві
Можливість відвідати: Північ Польщі, Балтійське море, Сопот, Гданськ, Гдині, Мальборк
1 день Варшава
Зустріч туристів у Львові представником компанії у автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер). Посадка туристів в автобус. Орієнтовний час збору туристів - 6:30. Виїзд на кордон о 07:00. Якщо ви добираєтеся до Львова самостійно, необхідно уточнити у менеджера точний час відправлення автобуса. Перетин кордону.
Переїзд в Варшаву. Оглядова екскурсія по «Чарівна Пані Варшава». Варшава - це столиця і найбільше місто Польщі, розташований на берегах Вісли. Він по праву вважається одним з найкрасивіших міст всієї Східної Європи, адже недарма іноді Варшаву називають північним Парижем. Вільний час. Пропонуємо на вибір:
- факультативну екскурсію в палацово-парковий комплекс Лазенки (15 євро дор. / 10 євро діти). Ми з Вами побачимо «Палац на воді» з терасою. Сьогодні - це чудовий музей, де зібрана королівська колекція художніх полотен. Всю нашу прогулянку будуть супроводжувати білки - стрибухи, а при палаці вільно гуляють царствені павичі. На озері - бенкет диких качок, дзеркальних коропів і ... річкових черепах. Для шанувальників класичної музик на верхній терасі величезного парку встановлено пам'ятник композитору, уродженцю Варшави - Фредеріку Шопену. Тут з червня по вересень по неділях проходять традиційні безкоштовні фортепіанні концерти під відкритим небом.
- центр науки Коперника (15 євро дорослі / 10 євро діти) (ОПЛАТА ДО ПОЧАТКУ ТУРУ) - унікальне освітній простір, сучасний інтерактивний музей, в якому є виставки, цікаві і для дітей, і для дорослих. У музеї відвідувачі можуть самостійно проводити експерименти, завдяки яким складні природні явища стають більш зрозумілими.
Поселення в готель. Ночівля.
2 день Гданськ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Мальборкскій замок, найбільший в світі цегляний замок, який включений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Факультативна екскурсія «Легенди Мальборкского замку» (25 євро дор / 20 євро діти). Вражають стіни Середнього і Високого замку, споруджені з червоної цегли, зміцнення з вежами і воротами і різні технічні рішення, новаторські в середньовіччі, наприклад, цікава система центрального опалення. В даний час тут розмістився замковий музей, в експозиції якого демонструються колекції військового спорядження, бурштинових виробів, порцеляни, фаянсу, меблів і прикрас.
Переїзд в місто надзвичайної краси Гданськ. Оглядова екскурсія «Польський Амстердам» (15 євро дор. / 10 євро діти). Гданськ - один з найбільших міст Польщі, розташований на березі Гданської затоки (Балтійське море) на півночі країни. Зараз це місто має неповторний зовнішній вигляд і цікаву історію.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день Мальборк і Варшава
Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо на факультативну екскурсію "Сопот - Гдиня" (20 євро дор. / 15 євро діти). Сопот - «Перлина Балтики» і «Монте-Карло Півночі», відомий як містечко безтурботного відпочинку, прекрасних піщаних пляжів та Міжнародного пісенного фестивалю. Тут безліч вишуканих ресторанів, кафе, нічних клубів. Гдиня - величезний порт, побудований в 20-30-х рр. 20 в., Який називають «Містом під щасливою зіркою».
Переїзд в готель. Ночівля.
4 день
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону кордону.
Рекомендуємо факультативну екскурсію «Люблін - чарівність Польщі» (15 євро дор. / 10 євро діти). Центр Любліна дуже красивий. Тут добре зберігся Старе місто зі середньовічним плануванням вулиць, з брукованими дорогами, старими пошарпали часом будинками і фундамент не уцілілих будівель. Це своєрідний експрес в середньовіччі: Краківське передмістя, Нова Ратуша, Люблінський замок (зовнішній огляд): так і бачиш часом як дами прогулювалися в той час по вуличках, постукуючи каблучками по бруківці.
Переїзд до Львова. Перетин кордону. Прибуття до Львова близько 23:00 (залежить від кордону).


Ваше мнение
Комментарии
Добавить комментарий
Похожие программы, которые уже прошли:
05.07.2018
 Луцк – Козлувка – Люблин – Баранув-Сандомирский – Замость - Красичин – Львов 3 дня / 2ночи  Показать / Скрыть текст     1 день    21.23 Выезд из Киева поездом №97(Киев-Луцк)
03.05.2017
 Показать / Скрыть текст 03.06 – 06.06.2017   Север Польши, Балтийское море, Сопот, Гданск, Гдыня - все в одном туре! В стоимости тура экскурсия "Очаровательная пани Варшава"    1 день Варшава Варшава – это
05.03.2016
 Показать / Скрыть текст Ко дню 8 Марта 05.03 – 08.03 Львов – Олесько – Почаев – Львов День 1.  Прибытие во Львов 13:30 Трансфер с железнодорожного вокзала к гостинице. Вещи оставляем в камере хранения
05.03.2016
 Показать / Скрыть текст Львов – Ивано-Франковск – Яремче – Буковель – Драгобрат – Львов День 1. 08:30 Для туристов, которые прибывают на Львовский ж.д. вокзал - трансфер на Терминал «А». ~09:30
11.02.2016
 Показать / Скрыть текст Львов – Мукачево – Ужгород – Невицкое – Берегово – Карпаты– Львов   День 1. Львов - Мукачево  08:30 Для туристов, которые прибывают на Львовский ж.д. вокзал -
04.02.2016
 Показать / Скрыть текст Львов – Ивано-Франковск – Яремче – Драгобрат – Ворохта – Верховина – Крыворивня – Коломыя – Львов   День 1. Львов - Яремче  08:30 Встрача для