Невідома Київщина

Невідома Київщина


27-06-2021, Воскресенье.
Невідома Київщина

Томашівка – Ковалівка - Буки

 

Виїзд з Києва метро Либідська. У цю програму включені об'єкти, які не можуть залишити байдужими допитливих туристів. Переїзд до м. Фастів, Відвідування костелу Воздвиження Святого Хреста. Будівля с стилі неоготики.
В селі Томашівка є дуже красивий стародавній маєток.. Тут була резиденція поляків Хоєцьких. В селі в колишній садибі Хоєцьких розташований Свято-Богородицький Ризоположенчеський чоловічий монастир, який має незвичайну архітектуру і розкішне оздоблення.
Село Ковалівка, Київської області і є втілення мрії однієї людини. Це рай на землі. Стільки квитів і кольорів, напевно немає в жодній оранжереї, газони ідеально пострижені. Описати велич уже не села, а швидше парку, неможливо. Жодне фото не може передати подібного буяння барв. Озера з білими і чорними лебедями, монастир. Все це просто відповідає назві місцевого ресторану "Земля мрії».
Останній об'єкт маршрут Буки -  невеличке село на березі річки Роставиця, відоме останнім часом, як вотчина відомого сквирського підприємця, де розташувався чудовий парк.

Вартість 480 гривень

 


Вернуться назад