Васильківськи Карпати

Васильківськи Карпати


15-08-2021, Воскресенье.
Васильківськи Карпати

Васильківські Карпати - ландшафтний заказник недалеко від міста Васильків.
Площа заказника 226,8 га.
Рельєф ландшафтного заказника горбистий зі схилами переважно помірного нахилу по основній площі і критими схилами біля днища. У верхній частині балка сформована з трьох відгалужень, по західному з яких тече потік Крушинка і ще один потік по східному. У місці їхнього злиття долина балки заболочена. Біля села Мала Бугаївка із західної сторони балка з'єднується з іншою, по якій тече річка Устя.
Ця краса збереглася завдяки тому, що ці землі не були розорані і тут не
 випасали худобу. Все навкруги вражає гірськими пейзажами та буйством диких квітів. Поміж полів рясно вкриті зеленою травою та ароматними травами та квітами яри утворюють велику долину, прогулявшись по низу якої, можна уявити, що знаходишся у горах. На схилах ландшафтного заказника «Васильківські Карпати» збереглась степова рослинність, не типова для цього регіони Відвідування заказника - це відпочинок і релакс.
Також відвідаємо Ольшанський жіночій монастир. Обитель на честь ікони Божий Матері "Отрада и Втіха". Монастир маленький, але архітектура дуже нагадує грецькі монастирі. Досить приємне місце. Місце це було відомо киянам як Васильчикова дача (по імені колишньої власниці - духовної дочки преподобного Іони княгині Катерини Васильчиковой).
Виїзд о 8.00 метро Либідська.

 

Вартість 420 гривень

 


Вернуться назад