Парк природи «Береміцьке», Остер, музей Миклухи Маклая.

Парк природи «Береміцьке», Остер, музей Миклухи Маклая.


Вчера, 11:19.
Парк природи «Береміцьке», Остер, музей Миклухи Маклая. Виїзд групи метро Дарниця вул. Попудренка 16. Перїзд до с. Калітянське, відвідування музею Миклухи Маклая. Микола Миколайович Міклухо-Маклай (17.07.1846 - 14.04.1888) - великий вчений-гуманіст, науковий спадок которого має першорядне значення як для вітчізняної, так и для Світової науки.
Переїзд в м. Остер. Екскурсія містом:
Церква Святого Михайла - апсида незбереженої церкви, Юр'єва божниця пам'ятник давньоруської архітектури в Найгостріше.
Збереглася з княжих часів східна частина Михайлівської церкви розташована на залишках городища літописного Городця на гостро. Ймовірно, храм був закладений ще київським князем Володимиром Мономахом одночасно із заснуванням міста в 1098 р Перебудований 1152 р за князя Юрія Долгорукого, завдяки чому прижилося народна назва "Юр'єва божниця". Постраждала від набігів татар, а в 1753 г. - від удару блискавки, в поч. XIX ст. велика частина обсягу була розібрана в зв'язку з аварійним станом. Збереглася тільки вівтарна частина - апсида і фрагмент стіни. У поч. XX ст. були проведені реставраційні та дослідницькі роботи. На стіні виявлена ​​стародавня фреска "Євхаристія", ймовірно, виконана київськими майстрами в XI-XII ст.
Парк природи "Беремицьке" відкрився поблизу Остра в 2017 р з метою відновлення первісного вигляду зони лісостепу і зони змішаного лісу, характерних для Чернігівської області. Парк пропонує туристам провести час віч-на-віч з природою, побачити і поспілкуватися з тваринами в рекреаційній середовищі. Парк пропонує пройтися екологічною стежкою через лісові і степові ділянки в супроводі гіда, спостерігаючи за такими дикими тваринами, як тарпани (дикий кінь), туроподобние бики, козулі та олені. Відвідувач зможуть ближче познайомитися з флорою і фауною Чернігівщини. Також можна оглянути парк з висоти пташиного польоту, скориставшись оглядової вишкою.

Вартість: 470 грн.
Додатково оплачуються вхідні квитки, 50 грн (парк) + 20 грн (музей)

 


Вернуться назад