Мисливські угіддя Сухолуччя

Мисливські угіддя Сухолуччя


19-06-2021, Суббота.
Мисливські угіддя Сухолуччя Резиденція “Сухолуччя” знаходиться на березі Київського моря і займає територію в 30 га з величезним лісом, водними угіддями та місцями для риболовлі.
За часів СРСР ці місця облюбувала для себе партійна еліта і потрапити на територію Дніпровсько-Тетерівського господарства простим людям було неможливо. Колишній президент України В. Янукович приїжджав в Сухолуччя, щоб відпочити і пополювати.
У 2014 році резиденцію відкрили для відвідувань, тому тепер у всіх бажаючих є можливість приїхати сюди і провести вихідні на природі.
Також відвідуємо Дзвінкову Криницю. Це древнє джерело в селі Нових Петрівцях – єдиний свідок того, що раніше на цьому місці був Києво-Межигірський Преображенський монастир. Джерело славиться смаком і цілющими властивостями води.
Після Нових Петрівців прямуємо до Старих Петрівців, де відвідуємо Церкву Казанської ікони Божої Матері.
У XIVст. територія Київщини і сам Київ були під владою польської корони, а Петрівці належали жорстокому литовському князю. Можна припустити, що люди тікали з Петрівець і оселялись на новій території, біля Межигірського монастиря, який був одарований ласкою польського короля. Отож територія нових поселень стала називатись Новими Петрівцями, а старих – Старими Петрівцями.
Димер. Територія сучасного Димера була заселена здавна. Про це свідчать 65 слов’янських курганів Х-ХІІ ст.ст., розташовані над річкою Ірпінь. Димер виник на території, що входила до складу королівських маєтностей Демидова.    Спочатку ці землі польський король віддав в оренду, потім вони перейшли у володіння князя В.К.Острозького, а в 1605 р. – князів Корецьких.
Пилява - місце однієї з найбільших в історії козаччини війн (21.09.1668р.). Козаки під проводом Богдана виграли, поляки програли. Хмельницький в Пилявецькому (Пилявському) замку зробив собі штаб-квартиру, підписував з татарами угоди.

Вартість 480 гривень + вхідні квитки

Вернуться назад