«Чарівність повітових міст» (Ніжин - Заньки)

«Чарівність повітових міст» (Ніжин - Заньки)


15-08-2020, Суббота.
«Чарівність повітових міст» (Ніжин - Заньки)

8.30 Виїзд з Києва (ст.м. «Дарниця», вул. Попудренка 16).
Шляхова інформація під час переїзду в м Ніжин.

Ніжин - стародавнє українське місто на території Чернігівської області, перша згадка про який датується далеким 1078 роком. Самобутній містечко Ніжин, привертає увагу туристів і паломників завдяки великій кількості церков - старовинних і нових, відтворених з небуття після завершення радянської епохи.
Під час оглядової екскурсії по місту Ви побачите Грецький квартал і Міську ратушу, ліцей, в якому навчався Н.В. Гоголь, Гімназію вищих наук (нині Ніжинський державний університет імені Гоголя).
А, також, відвідайте старовинну Поштову станцію, всередині якої знаходиться унікальний музей.
Найбільший інтерес викликає історична територія, де розташовувалася Ніжинська фортеця, від якої до наших днів дійшли лише пороховий льох, заснований в XIII столітті, і виникло пізніше будівля острогу. Замість фортеці зараз можна побачити міський ринок, що сформувався ще в XIX столітті, коли будівля фортеці згоріло під час пожежі, з того часу до наших днів дійшли старовинні торгові ряди і деякі магазинчики.
Тут же є перший в Україні пам'ятник овочу - ніжинському огірку, який встановлений перед центральним входом консервного заводу. Він зображений лежачим на бочці для засолу, яка стоїть на винарні для зберігання консервації.

Потім Ви побуваєте на батьківщині першої Народної артистки України - Марії Заньковецької (хутір Заньки). Тут Ви почуєте з вуст місцевого екскурсовода історію життя прославленої акторки.
Повернення до Києва.

 

Вартість 590 гривень

 


Вернуться назад