
|
08.00 Виїзд із Києва комфортабельним автобусом в супроводі екскурсовода.
10.00 – Прибуття в Чоповичі, відвідування жіночого та чоловічого монастирів ікони Казанської Божої Матері.
Існує легенда за якою в 1911 році двом жінкам у вогняному сяєві з’явилася ікона Пресвятої Богородиці, жінки спробували узяти її, але вона опекла їх своїм сяєвом, а на місці де вона лежала забило джерело з киплячою водою. З тих пір це місце стали називати Урочище Кип’яче. Лише місцевий священик після проведення священного обряду зміг взяти її в руки. Слава про джерело , що почало бити з місця де лежала ікона, розлетілася швидко далеко за межі Полісся. А у 1917 році силами місцевих жителів був створений чоловічий монастир ікони Казанської Божої Матері. З тих пір безліч людей приїжджають поклонитися іконі і окунутися у святу воду чудотворного джерела.
Монастир влаштований на двох «майданчиках» - на «нижній» знаходиться храм на честь Казанської Божої Матері, святе джерело, купальня і роздягальні, монастирські корпуси.
На «верхньому» майданчику – розташоване старе кладовище, остов храму на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі, де були розстріляні в 1921 році ігумен Костянтин, чернець Іраклій і послушник Петро; монастирські корпуси.
Нагадуємо «форма одягу» для відвідування монастирів:
Жінки повинні обов’язково покривати голову хусткою, мати спідниці нижче колін, сукні та кофти з довгим рукавом;
Чоловіки повинні бути одягнені у штани (шорти не можна!)
Для занурення в джерело жінкам обов’язково, а чоловікам, бажано,мати довгі непрозорі сорочки з рукавами ,що закривають плечі.
Не забудьте взяти з собою ємності для води,щоб помолившись в монастирі, занурившись у чудотворному джерелі, ви змогли привезти з собою частку благословення богородиці – воду Кипячівського джерела ікони Казанської Божої Матері.
Виїзд в Коростень.
Коростень на даний час невеличке, але дуже славне в давній час, містечко.
В часи Київської Русі був столицею древлянських племен. За легендою місто було спалено княгинею Ольгою, а згодом княгиня влаштувала для себе купальні на річці Уж.
Зберігся і курган, де, за переказами, древлянами були поховані воїни князя Ігоря.
Оглянемо міський парк, що розташований на мальовничих берегах каньйону річки Уж.
Маємо можливість побачити підземний командний пункт Коростенського укріп району – секретного бункера Сталіна.
Повернення до Києва.
Вартість 510 гривень
У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом , екскурсійне обслуговування, медичне страхування,
Додатково оплачуються: вхідні квитки до екскурсійних об’єктів (приблизно 20,0 грн.), особисті витрати.
|