Поліська хата

Поліська хата


31-08-2019, Суббота.

Поліська садиба-музей – Святодухівський монастир –Коростишів

Поліська хатаПоліська хата 8.30 Виїзд з Києва
Відвідування Святодухівського чоловічого монастиря, створеного у 2000 році.
В монастирі є великі святині – мощі святих: Пантелеймона Цілителя, Ніни, Варвари, які духовно підтримують людей, полегшують їх стан..
На території монастиря побудовано меморіальний комплекс «Українська Голгофа», присвячений жертвам геноциду українського народу і репресіям проти православного духовенства.
Переїзд до Коростишева. Костел Різдва Діви Марії — не  тільки найкрасивійший будинок міста, але і один з найкрасивіших в Житомирський області. Перший костел будувався в 1608 році, його финансував граф А. Олизара. В 1779 році будівлю перебудували в кам`яну будівлю. Будівля в стилі барокко, улюбленого стиля  французського «короля-сонце» Людовика.
Мальовниче озеро на місці затопленного гранітного кар`ера "Високий Камінь" в районі Коростышева. Туристи відмічають схожість  скелистих берегів, які поросли соснами та березами, с озерами и ріками Карелії. Чудове місце для відпочинку.
Окремі частини маєтку древнього графського роду Олізарів, яким Коростишів належив з 1565р. Дворцово-парковий комплекс заклав в XIXст. видатний поет и громадський діяч Г. Олізар. В палаці була зібрана чудова картинная галерея, біблиотека нараховувала  тисячі томів. Зберігся службовий флігель, частини колонади.
        Переїзд до Поліської хати в селі Городське. Поселення виникло 4 століття до нашої ери, ще в епоху Трипілля. Скарбами села є три городища, всі вони є пам’ятниками археології і культури. В селі дуже красива природа.
        Поліська хата збудована з дерева зрубним способом, покрита солом’яним дахом. Архітектурний тип житла – трикамерний: комора, сіни, хата, що разом з прибудованим хлівом  становить однорядну будівлю, характерну для забудов кінця 19-го ст.
         Повернення до Києва.
Вартість 395 гривень
 

 


Вернуться назад