Увага! Змінилась наша адреса.

Нова адреса вул Велика Васильківська 12. Галерея "Митець".

Регулярні тури

«Море» на Тернопільщині :: Чудеса Миколаївщини :: Залізний порт. Відпочинок + екскурсії.
Граніти і діаманти (Хорошів - Чоповичи)

Граніти і діаманти (Хорошів - Чоповичи)

Ця екскурсія познайомить Вас з поліськими провінційними містечками, які своєю славною і багатою історією заслужили повагу і гордість нащадків.
Першим об'єктом нашої подорожі стане Володарськ-Волинський, який вперше згадується в 1545 році як село Олександропіль, назване на честь власника -
боярина Олександра Пронського.
Головними визначними пам'ятками міста є пам'ятник М. І. Кутузову (саме тут знаходилася садиба М.І. Голенищева-Кутузова) і єдиний в країні Музей коштовного та декоративного каменю Міністерства фінансів України.
Кутузовський парк закладений в 18 столітті на високому березі річки Ірші. Там збереглися вікові дуби та залишки старовинних фортифікацій - земляних валів і ровів.
Мінералогічна колекція музею заснована в 1951 р і базується на зразках Волинського родовища мориона, одного з унікальних родовищ дорогоцінних каменів у світі. Експозиція музею, розміщена в трьох залах, включає більше 1500 експонатів коштовного і декоративного каміння та виробів з них.
Експозиція музею розміщена в п'яти залах, В першому залі розміщені зразки (літотека) декоративно-облицювальних каменів України.
• У другому залі представлені найбільш характерні зразки гірських порід, що вміщають камерні пегматити. А також друзи і зростки мінералів з різних структурних зон пегматитових тіл. Також тут виставлені кристали кварцу, зокрема друза мориона вагою 361 кг.
• Третій зал присвячений різноманітності природних форм мінералу кварц. Також тут можна ознайомитися з геологічною літературою.
• У четвертому залі експонуються зразки дорогоцінних бериллов і топазів. У тому числі шість іменних зразків - два берилу (Академік Євген Лазаренко і Апостоли Петро і Павло) і чотири топазу.
• П'ятий зал присвячений виробам з дорогоцінних і виробних каменів.
Чаповічі:
Монастір влаштованій на двох «майданчиках» - на «Нижній» находится храм на честь Казанської Божої Матері, святе джерело, купальня и роздягальні, монастірські корпуси.
На «верхньому» майданчик - розташоване старе кладовище, остов храму на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі, де були розстріляні в 1921 году ігумен Костянтин, чернець Іраклій и послушник Петро; монастірські корпуси.

 

Вартість: 550 гривень

Нагадуємо «форма одягу» для відвідування монастирів:
 Жінки повінні обов'язково покріваті голову хустку, мати Спідниці нижчих колін, сукні та кофти з Довгим рукавом;
 Чоловіки повінні буті одягнені у штани (шорти нельзя!)

 

Ваше мнение
Добавить комментарий
-->
Схожі програми, що були раніше:
11.07.2020
Наймасштабніше в Україні святкування Відправлення групи об 9.00 від ул.м. «Либідьська». (біля інституту інформатики) Прибуття в м. Васильків – фортеця часів Київскої Русі. Перше поселення існувало на місці Василькова ще в
05.07.2020
Запрошуємо на екскурсію Київщиною: Володарка – парк в Японському стилі. Японські альтанки, фонтани, скульптури тварин, міні-зоопарк та дитяча зона розваг . «Парк створили на березі річки Рось, на штучному насипному острові площею 1,6
05.10.2019
       08.00  Виїзд  із  Києва  комфортабельним  автобусом  в  супроводі  екскурсовода.        10.00 – Прибуття в Чоповичі, відвідування
08.06.2019
 Показать / Скрыть текст Музей коштовного і декоративного каміння - Бункер Сталіна – Монастир Казанської ікони Божої Матері Віїзд 8.00 з Киева.
23.07.2016
Володарськ-Волинський – Денеші – Тригірський монастир  Показать / Скрыть текст Володарськ-Волинський - фортеця 16 століття. Перше письмова згадка про поселення датується 1545 роком, коли бояре Пронські відбудували оборонні
27.06.2015
 Показать / Скрыть текст       08.30  Виїзд  із  Києва  комфортабельним  автобусом  в  супроводі  екскурсовода.        10.00 – Прибуття