Чоповичі «Монастирське село» + Коростишів


Чоповичі «Монастирське село» + Коростишів
       08.00  Виїзд  із  Києва  комфортабельним  автобусом  в  супроводі  екскурсовода.
       10.00 – Прибуття в Чоповичі, відвідування жіночого та чоловічого монастирів ікони Казанської Божої Матері.

    Існує легенда за якою в 1911 році двом жінкам у вогняному сяєві з’явилася ікона Пресвятої Богородиці, жінки спробували узяти її, але вона опекла їх своїм сяєвом, а на місці де вона лежала забило джерело з киплячою водою. З тих пір це місце стали називати Урочище Кип’яче. Лише місцевий священик після проведення священного обряду зміг взяти її в руки. Слава про джерело , що почало бити з місця де лежала ікона, розлетілася швидко  далеко за межі  Полісся. А у 1917 році силами місцевих жителів був створений чоловічий монастир  ікони Казанської Божої Матері. З тих пір  безліч людей приїжджають поклонитися іконі і окунутися у святу воду чудотворного джерела.

    Монастир влаштований на двох «майданчиках» - на «нижній» знаходиться храм на честь Казанської Божої Матері, святе джерело, купальня і роздягальні, монастирські корпуси.
    На «верхньому» майданчику – розташоване старе кладовище, остов храму на честь Усікновення глави Іоанна Предтечі, де були розстріляні в 1921 році ігумен Костянтин, чернець Іраклій і послушник Петро; монастирські корпуси.

    Нагадуємо «форма одягу» для відвідування монастирів:
  Жінки повинні обов’язково покривати голову хусткою, мати спідниці нижче колін, сукні та кофти з довгим рукавом;
Чоловіки повинні бути одягнені у штани (шорти не можна!)

Для занурення в джерело жінкам обов’язково, а чоловікам, бажано,мати довгі непрозорі сорочки з рукавами ,що закривають плечі.
Не забудьте взяти з собою ємності для води,щоб помолившись в монастирі, занурившись у чудотворному джерелі, ви змогли привезти з собою частку благословення богородиці – воду Кипячівського джерела ікони  Казанської Божої Матері.

Виїзд  в  Коростень.
    Коростень на даний час невеличке, але дуже славне в давній час, містечко.
В часи Київської Русі був столицею древлянських племен.  За  легендою місто було спалено  княгинею  Ольгою, а  згодом  княгиня   влаштувала  для  себе  купальні  на  річці  Уж.
Зберігся  і  курган, де,  за  переказами, древлянами  були   поховані  воїни   князя  Ігоря.
    Оглянемо  міський  парк,  що  розташований  на мальовничих берегах каньйону річки Уж.
    Маємо можливість побачити підземний командний пункт Коростенського укріп району – секретного бункера Сталіна.
Повернення до Києва.
 
Вартість 510 гривень

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом , екскурсійне обслуговування,  медичне  страхування,
Додатково  оплачуються:  вхідні  квитки  до  екскурсійних  об’єктів (приблизно 20,0 грн.), особисті витрати.
    


Ваше мнение
Комментарии
Добавить комментарий
Похожие программы, которые уже прошли:
08.06.2019
 Показать / Скрыть текст Музей коштовного і декоративного каміння - Бункер Сталіна – Монастир Казанської ікони Божої Матері Віїзд 8.00 з Киева.
29.07.2016
 Показать / Скрыть текст   Програма відпочинку 29.07-01.08.2016 в найцікавіших місцях Тернопільського Поділля та Буковини День 1. 08.07. Виїзд групи о 20.15 поїздом № 49К День 2. Зустріч групи в Тернополі на залізничному вокзалі.
03.06.2018
 Показать / Скрыть текст Ми пройдемося вулицями одного з старовинних районів Києва – Кудрявця. Побачимо  "будинок з кішками". Сам Будинок збудовано в стилі модерну, з рисами  романського і  готичного стилів. Свою неофіційну
02.11.2014
 Показать / Скрыть текст Запрошуємо на чергову екскурсію нашим чудовим містом! Зустріч групи біля Будинку художника, вул.Артема 1-5. Ми пройдемося вулицями одного з старовинних районів Києва – Кудрявця. Побачимо  "будинок з
27.06.2015
 Показать / Скрыть текст       08.30  Виїзд  із  Києва  комфортабельним  автобусом  в  супроводі  екскурсовода.        10.00 – Прибуття
04.08.2019
8:00 Виїзд із Києва комфортабельним автобусом в супроводі екскурсовода. Переїзд по маршруту Київ – Коростень. Коростень на даний час невеличке, але дуже славне в давній час, містечко. В часи Київської Русі був столицею древлянських