Поліська хата

Поліська садиба-музей – Святодухівський монастир –Коростишів

Поліська хатаПоліська хата 8.30 Виїзд з Києва
Відвідування Святодухівського чоловічого монастиря, створеного у 2000 році.
В монастирі є великі святині – мощі святих: Пантелеймона Цілителя, Ніни, Варвари, які духовно підтримують людей, полегшують їх стан..
На території монастиря побудовано меморіальний комплекс «Українська Голгофа», присвячений жертвам геноциду українського народу і репресіям проти православного духовенства.
Переїзд до Коростишева. Костел Різдва Діви Марії — не  тільки найкрасивійший будинок міста, але і один з найкрасивіших в Житомирський області. Перший костел будувався в 1608 році, його финансував граф А. Олизара. В 1779 році будівлю перебудували в кам`яну будівлю. Будівля в стилі барокко, улюбленого стиля  французського «короля-сонце» Людовика.
Мальовниче озеро на місці затопленного гранітного кар`ера "Високий Камінь" в районі Коростышева. Туристи відмічають схожість  скелистих берегів, які поросли соснами та березами, с озерами и ріками Карелії. Чудове місце для відпочинку.
Окремі частини маєтку древнього графського роду Олізарів, яким Коростишів належив з 1565р. Дворцово-парковий комплекс заклав в XIXст. видатний поет и громадський діяч Г. Олізар. В палаці була зібрана чудова картинная галерея, біблиотека нараховувала  тисячі томів. Зберігся службовий флігель, частини колонади.
        Переїзд до Поліської хати в селі Городське. Поселення виникло 4 століття до нашої ери, ще в епоху Трипілля. Скарбами села є три городища, всі вони є пам’ятниками археології і культури. В селі дуже красива природа.
        Поліська хата збудована з дерева зрубним способом, покрита солом’яним дахом. Архітектурний тип житла – трикамерний: комора, сіни, хата, що разом з прибудованим хлівом  становить однорядну будівлю, характерну для забудов кінця 19-го ст.
         Повернення до Києва.
Вартість 395 гривень
 

 

Ваше мнение
Добавить комментарий
-->
Схожі програми, що були раніше:
17.09.2016
 Показать / Скрыть текст   Виїзд з Киева в 7.30. Корец: Родова колиска князiв Корецьких, серед яких були першi органiзатори запорiзького козацтва, вiдомi особистостi, що прославились у боротьбi з турками й татарами.  
26.04.2015
 Показать / Скрыть текст(маловідомі  пам’ятки  архітектури  і  історії) Васильків – Креничі – Нещерів – Тростинка     Запрошуємо   відвідати  маловідомі, але  не
16.07.2017
    Запрошуємо   відвідати  маловідомі, але  не менш  цікаві місця  в  Київській області.  Унікальна історична та  культурна спадщина,  неймовірні  природні  ландшафти 
01.08.2014
 Показать / Скрыть текстПерший день 01.08. Виїзд з Києва в 21.04, поїзд №143 День другий 02.08. 8.55 Прибуття до Заліщиків. Зустріч групи. – Відвідування Хрещатинського Іоано-Богословского монастиря. По дорозі до водоспаду чай із карпатських
18.12.2020
Початок  екскурсії  біля костелу Св. Миколая  на  вул. Велика Васильківська 77. Перший об’єкт -- Миколаївський костел - один з найцікавіших споруджень архітектури початку XX ст. побудований в  стилізованих