Главная > Залізний порт. Відпочинок + екскурсії.

14-20.07, 28.07-03.08, 18-24.08

 

1-й день. 7.30 Виїзд з Києва комфортабельним автобусом. Метро Либідська. Переїзд до міста Кропивницький. По дорозі зупинка на каву. Прибуття в Кропивницький, обід. Оглядова екскурсія містом. Місто лежить на берегах річки Інгул, де в неї вливаються менші річки — Сугоклія та Біянка. Утворення міста в середині XVIII століття пов'язане з будівництвом фортеці святої Єлисавети. Місто пережило у середині XIX — на початку XX століть «золоту еру» — розвивалася промисловість, розбудовувалась міська інфраструктура, розквітла культура, зокрема тут 1882 року був відкритий перший український професійний театр, засновником якого був Марко Лукич Кропивницький. У Кропивницькому значною мірою збереглася стара забудова (переважно 2-а пол. XIX століття), зокрема низка культових споруд, рештки російських укріплень, єврейські квартали тощо.
Відвідування краєзнавчого музею міста, музей розташований у приміщенні, що є визначною пам'яткою архітектури кінця XIX — початку XX століть, яскравим взірцем стилю «ранній модерн»[1]. Музей успадкував колекцію збирача предметів старовини і мистецтва О.Ільїна, яка містить чимало раритетних і цінних пам'яток.  Поселення в готель (номери зі зручностями). Вільний час.
2-й день. Сніданок. Продовження подорожі до Херсону. Прибуття в Херсон. Обід. Оглядова екскурсія містом.
Історія міста тісно пов'язана із історією Російської імперії та її діячами, адже засноване за наказом Катерини ІІ у 1778 році. Найвідомішими та водночас одними з перших архітектурних пам'яток у сучасній історії Херсона є Очаківська та Московська брами, Катерининський собор, арсенал — залишки Херсонської фортеці, видатного зразку військово-інженерного мистецтва, збудованої у кінці ХVIIІ століття. Набережна міста — одне з обов'язкових місць для відвідування туристами.
Переїзд в Залізний порт, поселення в пансіонаті «Сонячний бриз».
3-й-6-й день. Відпочинок на морі. Факультативно пропонується: екскурсія в біосферний заповідник Асканія Нова, яка є однією з 7 чудес України.
Екскурсія на вин завод князя Трубецького с дегустацією місцевих вин.
Катання на катері по Дніпровським плавням на човні.
7-й день. Сніданок. Від’їзд до Києва.

 

Вартість 5400 гривень


У вартість входить: Проїзд автобусом, проживання в транзитному готелі в Кропивницькому, 5 ночей в пансіонаті «Сонячний бриз», 2 обіди, 2 сніданки.
Страхування, супровід по маршруту
Додатково оплачується: факультативні екскурсії, вхідні квитки, додаткове харчування, особисті витрати.


Вернуться назад