Главная > Чудеса Миколаївщини

2-х денна програма по Миколаївській області
(2 дні / 1 ніч)

0 день

22:14 Від'їзд до м Миколаїв (Поїзд 132Ш Рівне- Миколаїв)
1 день
7:21 Прибуття в Миколаїв. Зустріч з гідом.Авто-пішохідна оглядова екскурсія по місту «Легенди і таємниці граду на річці Інгул». Під час екскурсійного туру Ви познайомитеся з історією міста, почуєте розповідь про знаменитих миколаївців, таємниці і легендах вулиць Миколаєва, прогуляєтеся найстарішим яхт-клубом України.

10:00
Переїзд в готель, щоб залишити речі (Готель «Турист 3 *» Номери з двома односпальними або 1 двоспальним ліжками, шафою, тумбами, санвузлом і балконом.
11:00 Обід. Виїзд на Винзавод «Коблево»
13: 30-15: 30
Дегустаційний тур на винзаводі «Коблево». Дегустаційний тур в Koblevo дарує чудову можливість побачити повний процес виробництва Його Величності Вина від вирощування винограду і його первинної переробки до бродіння, фільтрації, обробки холодом і, в кінцевому підсумку, до розливу вина в пляшки
За час туру Ви:
- Познайомитеся з усіма стадіями сучасного виробництва
- Вивчіть особливості вирощування виноградної лози
- Навчіться тонкощам еногастрономії
- Чи зможете відвідати унікальну картинну галерею, розташовану на території «Коблево»
Родзинкою туру стане дегустація вин ТМ «Коблево». Переїзд в курортну зону Коблево.
16: 00-20: 00
Прибуття в курортну зону «Коблево». Вільний час на чорноморському узбережжі. Купання в морі.
22:00 Прибуття в готель. ночівля

2 день

08: 30-09: 00 Сніданок. Виселення з готелю. Відбуття на екскурсонную програму Легенди Південного Побужжя - Трикратський ліс і Актовський каньон.Путевая екскурсія.
11:30 Нашою першою зупинкою стане Арбузинський каньйон. Він менше Актовський, але не менш красивий. В Арбузинському все кам'яні нагромадження виглядають згладженими, похилими. Немає стрімких скель з гострими зазублинами. Зате кругом розсипом лежать величезні валуни. Строкаті, наче вкриті лишайником. Але такий ефект створює гранітна порода вулканічного походження. Ми з Вами обов'язково спустимося на його дно.

12:30 Обід в садибі зеленого туризму. (Факультативно)
13:30 - 14:15 Пішохідна екскурсія по Актовський каньйон.
Актовський каньйон часто називають "Долиною Диявола". Між високих скель звивається невелика річка Мертвовод. За легендою, стародавні скіфи відправляли по її течією в останню путь своїх царів. Скелі навколо підносяться до 50 метрів.

14: 30-15: 30 Нас в гості чекає Трикратський ліс - дітище легендарного лесоосвоітелся степу В.П.Скаржінского. Ми прогуляємося красивому ділянки лісу під назвою «Лабіринт», де виростають дідуся-дуби. Ці багаторічні старці з неосяжними стволами і розкішними кронами створюють прохолоду навіть в спекотний літній день. Також ми обов'язково відвідаємо містичний Дуб Любові (за легендою, якщо обійти дуб тричі можна знайти справжню любов!).


15: 30-18: 00 Переїзд в м.Миколаїв.
19:32 Відправлення поїзда Миколаїв- Київ.

У вартість включено: Транспортне та екскурсійне обслуговування по туру, Харчування (1 день - обід, 2 день - сніданок), дегустаційний тур на винзаводі «Коблево», Проживання (Готель Турист, номера Двомісний номер економ-класу з 1 ліжком або 2 окремими ліжок ), рекреаційні збори, страховка від нещасного випадку (покриття 5000 грн)
У вартість не включено: особисті витрати, доп.пітаніе (оріентірочно 80 грн / чол, необхідно замовляти заздалегідь)


Вернуться назад