Чудеса телебачення

Чудеса телебачення


11-01-2020, Суббота.

 Чудеса телебачення Сьогодні попрямуємо до нинішнього головного телевізійного центру країни - нового апаратно-студійного комплексу (АСК), чию багатоповерхову будівлю на Сирці за характерну форму телевізійники називають між собою "олівцем. Мрієте побачити закадрову телевізійну кухню та посидіти за столом ведучого теленовин? Бажаєте опинитися в декораціях популярних сучасних телесеріалів та найрейтинговіших телешоу?
Зусиллями ветеранів ТБ тут створено Музей телебачення. Окрім раритетної техніки в музейній експозиції, ми побачимо виробничі підрозділи телецентру: монтажні та ефірні апаратні, а також студії з декораціями деяких телепрограм.
Факти, люди, техніка, програми – такий принцип формування експозиції музею, яка налічує понад 800 експонатів. Серед них – унікальні раритети: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН-49, кіно- й телевізійні камери, якими знімали перші передачі, радіоприймачі довоєнних часів, перші радянські лампові телевізори. Ми побачимо все і почуємо, як все відбувалося. Крім того пройдемось алеями парку, біля телевежі. Полухаємо і його історії.

Вартість 90 гривень + вхідний квиток (100 гривень)!


Вернуться назад