Закарпатські Новорічні Пригоди
Збірний тур. 4 дні/3 ночі, 30.12.2018- 02.01.2019

Вартість туру: 2 995 гривень

У    вартість включено: 3 ночі в готелі «Ретро»(10 хвилин від центральної пішохідної частина міста), 3 сніданки, 3 екскурсійні дні, 2 дегустації
1 день, 30.12.2018
-    08:05 – Зустріч з поїзда №29 з Києва на залізничній станції м. Мукачева. Вагон №
– 08:30 – 11:30 - Екскурсія "Романтика графського палацу". Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнов (нині — санаторій "Карпати"), спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси, досхочу нафотографуются серед квітів сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарв`ї буків восени, засніженою зеленню смерек узимку.
-12:52 – Зустріч поїзда на залізничній станції м. Мукачева. Поїзд №46, вагон №
-13:00 – 14:30 – Заселення в готель
-14:30 – 17:30 – Екскурсія «Місто над Латорицею».
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1122 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам'ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові Гудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича.
-    20:00 – 23:00 - Факультативно за додаткову плату пропонується атракція "Закарпатський вечір в Замку кохання" .
У програмі вечора — екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадіївський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.
2 день, 31.12.2018
-    07:00 – Сніданок в готелі.
-    08:00 – 19:00 – Екскурсія «Смачний Севлюш». По дорозі до м. Виноградів туристи зможуть побачити ряд регіональних цікавинок — знамениті озера Мукачівщини та Іршавщини, "долину теплиць” поблизу Сільця та понад столітній млин у с. Великі Ком`яти. Поблизу міста Виноградів туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл» (10:00), де займаються відновленням популяції карпатських буйволів та виробництвом молочних продуктів, які ми і продегустуємо. У Виноградові (у минулому Севлюш) туристів зустріне «парад церков» різних конфесій ХV -ХVІІ століть, руїни замку Канко ХIV століття, палац барона Перені, знаменитий пам'ятник виноробу. Тепер ми відвідаємо Єдиний в Україні дегустаційний зал лекварю (традиційне угорське повидло), що знаходиться у селі Ботар (13:30). Туристи спробують шість видів леквару з лісових ягід, запивши все яблучним соком. Крім того на цьому господарстві вирощують незвичайних волохатих свиней-мангалиць. М’ясо цих поросят вважається надзвичайно корисним. Наскільки воно смачне – ми переконаємося скуштувавши м’ясну нарізку –3 сорти ковбас та сало з мангалиці і 50 грам традиційної закарпатської паленки.
По дорозі в Бене ми перетнемо найбільшу річку Закарпаття – могутню Тису, проїдемо вздовж Угорсько-Українського кордону, побачимо Вилоцького турула та «Соляний дім» XVст., в с.Четфолво зробимо фото, де в одному кадрі буде старовинна реформатська церква з найвищою в Україні дерев'яною дзвіницею і сучасна католицька- незвичайно модерних обрисів, побачимо й середньовічну оборонну церкву в с.Бене. По дорозі в Берегово туристи побачать сади найтеплішого району Закарпаття та знаменитий Мужіївський золоторудник, В Берегові ми відвідаємо басейни з термальною мінеральною водою «Жайворонок».
Якщо встигнемо –ще й Новий 2019 рік зустрінемо – Факультативно за додаткову плату пропонується Новорічна вечеря у Мукачеві.
3 день, 01.01.2019
-10:00 – Сніданок.
-11:00 –18:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується виїзд на гірськолижний комплекс «Плай» (400 грн+спорядження+ пійомник).
На території гірськолижного комплексу (600 м над рівнем моря) є кілька витягів, найдовший з яких - 1200 м, перепад висот сягає 260 м. Гірськолижні траси прокладено як для досвідчених лижників так і для початківців - червоні (середнього рівня), сині (легкі) та у верхній частині гори - чорні (складні). Використовуються підйомники фірми Doppelmayar довжиною близько 1 км. При бажанні можна використати підйомники як оглядові і, насолодившись краєвидами, повернутися донизу. Увага: спуск на санях заборонено! Можна
відвідати музей Бойківської та гуцульської культури та чисельні кав`ярні. А які тут краєвиди, повітря, смереки!..
4 день, 02.01.2019
-07:30 – Сніданок. Виселення з готелю.
- 08:30-19:00 – Екскурсія «Лумшори + Унгвар — древній град».

Дорога приведе до знаменитого пам'ятника листоноші в центрі м. Перечин, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах (10:30), під якими горить вогонь, інші – вип`ють чай з полонинських трав ь в колибі під , треті - зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспадів ...Також ми відвідаємо корчму «Підкова» (12:30) і здійснимо справжню гастро-екскурсію закарпатськими стравами (15 страв + узвар та сливовиця) під акомпанемент народних пісень.

На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам'ятниками історії та архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам'ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги, і навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного. В ще центрі Ужгорода можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в старовинному винному підвалі "Шардоне"

(18:00).

-19:30 – Трансфер на залізничний вокзал м. Ужгород.
-20:50 – Самостійний від’їзд поїздом.
У вартість включено:
-    проживання- 3 ночі в готелі «Ретро»;
-    харчування- 3 сніданки в готелі;
-    екскурсійне і транспортне обслуговування за програмою;
-    дегустація виробів з молока буйволиці на фермі; «Карпатський буйвол», дегустація лекварів та ковбас на екофермі у с. Ботар;
Додатково оплачується (грн):
-    вхідні квитки до Мукачівського замку
-    Квитки на потяг Київ – Мукачеве – Київ.
«Паланок» — 40 /40/20, на територію санаторію "Карпати 15/15/10, до Ужгородського замку 45 /35/20, музею народної архітектури та побуту 45 /35/20.

Факультативно пропонується (грн):
1.    «Закарпатський вечір в Замку кохання" – 400,
2.    Під час планової екскурсії «Смачний Севлюш» купання в басейні з термальною мінеральною водою «Жайворонок» -200 /100(2 години);
3.    Під час планової екскурсії «Лумшори + Унгвар — древній град»:чан в Лумшорах- 250, обід-дегустація у корчмі «Підкова» - 200 (+ при бажанні музикант – 300 грн на групу), дегустація вина у підвалі «Шардоне»– 100
4.    Виїзд на " Плай” - 400+ оренда лиж від 100 + вартість 1 підйома на бугельному підйомнику – 60, крісельний- 80. Абонемент на пів- дня (13:00-17:00) – 400 грн. Діти до 7 років у супроводі батьків – безкоштовно. Абонемент може використовуватися лише однією особою!);
5.    Новорічна вечеря- «Асторія» - 1400, «Графський двір» – 1600,
«Креденс» - 1700, «Фердинанд»- 2600.
*Ціни вхідних квитків і дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!

**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Версия для печати...