Закарпатські Різдвяні Пригоди
Збірний тур. 4 дні/3 ночі, 04.01.2019 - 07.01.2019

Вартість туру: 2 995 гривень

У вартість включено: 3 ночі в готелі «Ретро» (10 хвилин від центральної пішохідної частина міста), 3 сніданки, 3 екскурсійні дні, 2 дегустації, інформаційна підтримка туристів 24/7 всі 4 дні.

1 день, 04.01.2019

- 08:05 – Зустріч з поїзда №29 з Києва на залізничній станції м. Мукачева. Вагон №
– 08:30 – 11:30 - Екскурсія "Романтика графського палацу". Туристи побувають на території маєтку мисливського палацу австрійських графів Шенборнов (нині — санаторій "Карпати"), спробують злічити усі його вікна, димарі, двері і вежі, із здивуванням згадають відомі кінофільми, в яких вже бачили ці романтичні силуети, помолодшають, напившись з Джерела Краси, досхочу нафотографуются серед квітів сакури і магнолії навесні, в зелені дубів влітку, червоно-золотому різнобарв`ї буків восени, засніженою зеленню смерек узимку.
-12:52 – Зустріч поїзда на залізничній станції м. Мукачева. Поїзд №46, вагон № -13:00 – 14:30 – Заселення в готель
-14:30 – 17:30 – Екскурсія «Місто над Латорицею».
Під час екскурсії відбудеться знайомство з древнім (1122 р.) і вічно молодим містом Мукачевом, з його дивовижною історією і архітектурою. Туристи відвідають овіяний легендами замок Паланок, бурхлива історія якого пов'язана з історією майже усіх країн центральної Європи, побувають в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною, побачать оригінал пам'ятника Кирилу і Мефодію, копія якого прикрашає Києво-Печерську Лавру, загадають бажання, потерши бронзові Гудзик сажотруса і палець князя Федора Корятовича.

-    20:00 – 23:00 - Факультативно за додаткову плату пропонується атракція "Закарпатський вечір в Замку кохання" .

У програмі вечора — екскурсія дорогою, яка вела з перевалу Руські ворота до замку Сент-Миклош XVст. Ви побачите Чинадіївський замок при факелах, мерехтливе світло яких вихопить з мороку століть таємниці і загадки його знаменитих власників, романтичні історії відважних лицарів і спокусливих красунь. Ви навчитеся танцювати угорський танець Чардаш, розучите декілька народних закарпатських пісень, спробуєте бограч — національне угорське блюдо, зап’єте його вином із закарпатських підвалів. І усе це під акомпанемент угорських, словацьких, русинських пісень у виконанні багатонаціонального ансамблю.

2 день, 05.01.2019

-07:00 – Сніданок в готелі.

-    08:00 – 19:00 – Екскурсія «Смачний Севлюш». По дорозі до м. Виноградів туристи зможуть побачити ряд регіональних цікавинок — знамениті озера Мукачівщини та Іршавщини, "долину теплиць” поблизу Сільця та понад столітній млин у с. Великі Ком`яти.

Поблизу міста Виноградів туристи відвідають ферму «Карпатський буйвіл», де займаються відновленням популяції карпатських буйволів та виробництвом молочних продуктів, які ми і продегустуємо. У Виноградові (у минулому Севлюш) туристів зустріне «парад церков» різних конфесій ХV -ХVІІ століть, руїни замку Канко ХIV століття, палац барона Перені, знаменитий пам'ятник виноробу. Тепер ми відвідаємо Єдиний в Україні дегустаційний зал лекварю (традиційне угорське повидло), що знаходиться у селі Ботар. Туристи спробують шість видів леквару з лісових ягід, запивши все яблучним соком. Крім того на цьому господарстві вирощують незвичайних волохатих свиней-мангалиць. М’ясо цих поросят вважається надзвичайно корисним. Наскільки воно смачне – ми переконаємося скуштувавши м’ясну нарізку –3 сорти ковбас та сало з мангалиці і 50 грам традиційної закарпатської паленки.
По дорозі в Бене ми перетнемо найбільшу річку Закарпаття – могутню Тису, проїдемо вздовж Угорсько-Українського кордону, побачимо знаменитого Вилоцького турула та «Соляний дім» XVст., в с.Четфолво зробимо фото, де в одному кадрі буде старовинна реформатська церква з найвищою в Україні дерев'яною дзвіницею і сучасна католицька- незвичайно модерних обрисів, побачимо й середньовічну оборонну церкву в с.Бене.
По дорозі в Берегово туристи побачать сади найтеплішого району Закарпаття та знаменитий Мужіївський золоторудник, В Берегові ми відвідаємо басейни з термальною мінеральною водою «Жайворонок».
А ще в Берегові можна за додаткову плату продегустувати найкращі закарпатські вина в трьохсотрічному "Старому підвалі (19:30). Таких підвалів на вулиці Виноградній було колись близько двохсот і їх називали «господарськими». Дегустацію проводить справжній винороб, який знає не тільки толк у вині, але й істину в ньому приховану ...
3 день, 06.01.2019
- 08:00 – Сніданок. Вільний день, який можна провести інакше.
Факультативно за додаткову плату пропонується:
а) - 09:00 – 22:30 - Екскурсія «Мараморош – загадковий край» з Святковою вечерею в "Колибі опришків” на честь Різдва Христового (1030 грн).
Маршрут пройде уздовж самої довгої закарпатської річки Тиси та її притоки Ріки. Туристи продегустують різні сорти сиру на сироварні в Ізі (тут можна погладити вівцю, сфотографуватися з козлом або конем). Село Іза — ще й знаменитий центр лозоплетіння, туристи, здивовані майстерністю його жителів, куплять тут сувеніри на пам’ять. В місті Хуст, який колись був столицею Карпатської України, побачать будівля Карпатської Січі, будинок Президента… Перед оточена оборонними стінами церквою ХIV сторіччя важко стримати захоплення! Побачать тут і Замкову гору з руїнами могутнього Хустського замку, який належав колись навіть знаменитого предка Дракули. В селі Данилово у туристів дух захопить від урочистої величі Миколаївської церкви (1779) – найвищою дерев’яної церкви України. На високому пагорбі розташувалася вона і немає серед дерев’яних храмів Закарпаття церкви з такими витонченими пропорціями, виразним силуетом і справді ракетно-космічної динамікою польоту в небо. Завершенням екскурсійного дня стане купання в басейні «Теплі води» села Велятино –термальна мінеральна вода змиє всю втому з тлінних тіл туристів. Святкова вечеря в "Колибі опришків” в с. Нижнє Селище на честь Різдва Христового.
б) -09:00 –17:00 – Факультативно за додаткову плату пропонується виїзд на гірськолижний комплекс «Плай» (400 грн +спорядження+ підйомник).
На території гірськолижного комплексу (600 м над рівнем моря) є кілька витягів, найдовший з яких - 1200 м, перепад висот сягає 260 м. Гірськолижні траси прокладено як для досвідчених лижників так і для початківців - червоні (середнього рівня), сині (легкі) та у верхній частині гори - чорні (складні). Використовуються підйомники фірми Doppelmayar довжиною близько 1 км. При бажанні можна використати підйомники як оглядові і, насолодившись краєвидами, повернутися донизу. Увага: спуск на санях заборонено! Можна відвідати музей Бойківської та гуцульської культури та чисельні кав`ярні. А які тут краєвиди, повітря, смереки!..
в) - 16:00 – 22:30 – Виїзд на Святкову вечерю на честь Різдва Христового в "Колибу опришків” (с. Нижнє Селище) - 1030 грн.
г) - 17:30-21:30 – Святкова вечеря на честь Різдва Христового в ресторані "Креденс” (м. Мукачево) – 650 грн

4 день, 07.01.2019  ХРИСТОС СЯ РОДИВ ! СЛАВІМО ГО!
- 07:00 – Сніданок. Виселення з готелю.
- 09:30-19:00 – Екскурсія «Лумшори + Унгвар — древній град».
Дорога приведе до знаменитого пам'ятника листоноші в центрі м. Перечин, а там і до с. Лумшори недалеко. У цьому прекрасному куточку Карпат під полониною Руна, під шум гірської річки Туриці одні попаряться в чанах (11:30), під якими горить вогонь, інші – вип`ють чай з полонинських трав в колибі під , треті - зроблять дивовижні кадри на тлі мальовничих водоспаді...

На західній околиці України на кордоні із Словаччиною розташувався Ужгород — обласний центр Закарпаття, місто з неповторним виглядом, цікавою історією і пам'ятниками історії та архітектури, що добре збереглися. Екскурсанти познайомляться з історичним центром цього міста, побачать старовинну вулицю Корзо, пам'ятники Ліхтарнику, св. Миколайчику, Ференцу Листу, католицьку церкву св. Георгія, кафедральний греко-католицький собор Воздвиження Чесного Хреста і колишню синагогу ортодоксальної общини іудеїв. Туристів чекає зустріч з Ужгородським замком. Це єдиний замок Закарпаття в якому є бастіони з орильонами. Тут же, в залі зброї краєзнавчого музею, туристи побачать прекрасні його зразки серед яких дворучний меч XVI століття, списи, алебарди, кіраси, шпаги,
і    навіть особиста шабля Стефана Баторі, який переміг колись війська самого Івана Грозного.
-19:30 – Трансфер на залізничний вокзал м. Ужгород. -20:50 – Самостійний від’їзд поїздом №45.

У вартість включено:
- проживання- 3 ночі в готелі «Ретро»;
- харчування- 3 сніданки в готелі;
- екскурсійне і транспортне обслуговування за програмою;
- дегустація виробів з молока буйволиці на фермі; «Карпатський буйвол», дегустація лекварів та ковбас на екофермі у с. Ботар;

Додатково оплачується (грн):

- вхідні квитки з дорослого / студента / школяра до Мукачівського замку «Паланок» — 40 /40/20, на територію санаторія "Карпати 15/15/10, до Ужгородського замку 45 /35/20, музею народної архітектури та побуту 45 /35/20.

Факультативно пропонується (грн.):


1. «Закарпатський вечір в Замку кохання" – 400
2. Під час планової екскурсії «Смачний Севлюш» - купання в басейні з термальною мінеральною водою «Жайворонок» -200/100 (2 години), дегустація вина – 100;
3.Екскурсія «Мараморош – загадковий край» з Святковою вечерею в
"Колибі опришків” на честь Різдва Христового - 1030.
4. Виїзд на " Плай” - 400 + оренда лиж від 100 + вартість 1 підйома на бугельному підйомнику – 60, крісельний- 80. Абонемент на пів- дня (13:00-17:00) – 400 грн. Діти до 7 років у супроводі батьків – безкоштовно. Абонемент може використовуватися лише однією особою!);
5. Під час планової екскурсії «Лумшори + Унгвар — древній град»: чан в Лумшорах- 250, дегустація вина – 100;
6. Різдвяна вечеря в "Колибі опришків” з трансфером (с. Нижнє Селище) - 1030, в ресторані "Креденс” (м. Мукачево) – 650.


*Ціни вхідних квитків і дегустацій дійсні на сьогоднішній день і можуть змінюватися!
**Час вказаний у програмі є умовним, і може корегуватися в залежності від об’єктивних обставин.
Версия для печати...