Телефон: (+38044)502-83-82, 272-15-31. Факс: (+38044)272-04-85. г. Киев, ул. Артема 1-5. Офис 712
Туристическая фирма "АЖУР" Лицензия АВ329836, срок действия с 8/06/2012

Как забронировать и оплатить?

 Новий рік на Вінничині

1-й день. 9.00 Виїзд автобусом, метро Шулявка.
Зупинка в м. Бердичів, відвідування монастиря кармелітів.
Монастир босих кармелітів в Бердичеві - санктуарій Матери Божої Святого Скапулярія. Величезний архітектурний комплекс з оборонними стінами, баштами і чудовим костелом в стилі барокко. Відвідування  музею історії міста Бердичева, який знаходиться на території монастиря. Далі невеличка екскурсія по місту з відвідуванням костелу св. Варвари, відомий тим, що тут вінчався О.Бальзак з Евеліною Ганською.
Обід.
Переїзд  до Вінниці. Відвідування музею Пірогова. Поселення в готелі. Вільний час.

2-й день. Сніданок. Виїзд на екскурсію: Вороновиця. Головною родзинкою є  палац в стилі раннього класицизму, який збудував польський магнат М. Грохольський. Архитектура  характерна для італійської школи. Можливо, по проекту королевського архітектора Д. Мерліні. Маєток в 1847 р. купив капітан 2 рангу Н.Можайський. Його брат А.Можайський проводив тут  досліди з повітрянопланами.
Переїзд до Немирова.
Палац княгині М. Щербатової в Немирові побудован в XIX-XXст.  Княгиня Щербатова отримала немирівський маєток у спадщину від свого діда - графа Б. Потоцького. Зберігся двоповерховий палац в стилі неокласицизму. Навколо палацу бельгійський паркобудівник Ван Геерт заклав великий парк. Зараз тут знаходиться санаторій «Авангард».
Далі переїзд до Тульчина.
Палац Потоцьких в Тульчині - незрівнянний архітектурний ансамбль, один з найкращих зразків класицизму в Україні. До складу ансамблю також входять театр, манеж, турецькая лазня, великий парк.
Обід.
Повернення в готель. Вільний час. Готуємось зустрічати Новий Рік.

З Новим 2019 Роком. Новорічна вечеря в ресторані (Додаткова оплата)

3-й день. Пізній сніданок. Оглядова екскурсія по красуні Вінниці. Преображенський собор, маєток Пирогова, костел Діви Марії і ін.
Вільний час на обід.
Відправлення до Києва, по дорозі зупинка біля бункеру Гітлера (По можливості).
Повернення до Києва ~ 21.00

Вартість: 2500 грн
У вартість входить: Проїзд комфортабельним автобусом, проживання 2 ночі в готелі, номери зі зручностями, 2 сніданки, 2 обіди, екскурсійне обслуговування, страхування.
Додатково оплачується: Новорічна вечеря, вхідні квитки, особисті витрати, додаткове харчування.


Версия для печати >>

 

АЖУР рекомендует

Египет 7 ночей с авиа, двухразовое питание от 360 у.е.

Киев, мой город Киев